آرشیو روزنامه شماره ۴۷۵۳ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۷۵۳

 • تبعات عادت تولید به حمایت

  دنیای‌اقتصاد: حمایت از صنایع باید با چه سازوکارهایی انجام شود؟ آیا پشتیبانی از صنعت در نهایت به توسعه پایدار اقتصاد کشور منجر می‌شود؟ فعالان بخش‌خصوصی در نشست اخیر هیات نمایندگان اتاق مشهد با بررسی فرمول حمایتی سیاست‌گذاران از صنایع، این موضوع را مطرح کردند که حمایت‌های اعتیادآور و مادام‌العمر، بلای جان صنعت و اقتصاد شده است.
 • اثرپذیری رودها از بارش‌های جدید

  خبرگزاری تسنیم: وزیر نیرو گفت: سدهای شهر بیجار گیلان، میجران مازندران، کوثر کهگیلویه و بویراحمد، رئیس‌علی دلواری بوشهر و مارون خوزستان از جمله سدهایی هستند که بر اثر وقوع بارش‌های چند روز آینده تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. رضا اردکانیان با بیان اینکه با وقوع سامانه‌های بارشی‌ جدیدی مواجه هستیم، گفت: این سامانه موجب خواهد شد تا به‌طور‌خاص هموطنان گیلانی حداقل تا پنج روز آینده شاهد بارندگی مداوم در این مناطق باشند.
 • انتصاب سرپرست معاونت حقوقی صمت

  دنیای اقتصاد: سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت منصوب شد. رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی افشار فتح‌اللهی را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صمت منصوب کرد.
 • توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در سمنان

  گروه‌ بنگاه‌ها-مهتاب رحتمعلی: با استفاده از منابع مختلف طرح‌های نیروگاه‌های خورشیدی در استان‌ سمنان توسعه می‌یابد. مدیرعامل شرکت پویاانرژی در گفت‌وگو با «دنیای‌اقتصاد» با اعلام این مطلب گفت: آغاز عملیات اجرایی نیروگاه ۱۰مگاواتی خورشیدی شهید باکری سمنان نیز با سرمایه‌گذاری حدود ۷ میلیون یورویی با هدف صرفه‌جویی در منابع صورت گرفت.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر