آرشیو روزنامه شماره ۴۶۶۴ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۶۶۴

  • جزئیات برنامه‌ احیای معادن کوچک

    دنیای اقتصاد: جزئیات برنامه‌های دولت برای احیای معادن کوچک تشریح شد. توسعه معادن کوچک از برنامه‌های اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال جاری محسوب می‌شود، به این منظور نیز متولیان این بخش در سال جاری «معدن و صنایع معدنی» را در اهداف هفت‌گانه گنجانده‌اند تا به این طریق زمینه برای توسعه این بخش فراهم شود.
  • چالش سوخت‌گیری هواپیماهای ایرانی در ترکیه

    دنیای اقتصاد: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی، ضمن انتقاد از گفته‌های معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره لزوم کنترل قیمت بلیت هواپیما گفت: سازمان میراث فرهنگی از جمله دستگاه‌های حاکمیتی است که وظیفه آن توسعه گردشگری و کمک به افزایش گردشگر در کشور است. هر ابزار و امکاناتی که به توسعه گردشگری کمک می‌کند، باید مورد حمایت این سازمان باشد.
  • هیات تهرانی در بلاروس

    دنیای اقتصاد: نمایندگان بخش خصوصی برای توسعه روابط دوجانبه با بلاروس که در حوزه صنعت و صنایع معدنی توانایی‌های قابل توجهی دارد به این کشور سفر کرده‌اند و طی سه روز دیدارها و نشست‌های متعددی با صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی در مینسک برگزار می‌کنند. این هیات تجاری اتاق بازرگانی تهران متشکل از ۲۰ فعال اقتصادی، به سرپرستی مسعود خوانساری، رئیس اتاق تهران عازم بلاروس شده است. در این هیات که به دعوت اتاق بازرگانی بلاروس راهی مینسک شده، نمایندگانی از ۲۰ شرکت تولیدی و صادراتی فعال و صاحب‌نام ایران حضور دارند.

بیشتر