آرشیو روزنامه شماره ۴۶۴۶ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۶۴۶

 • آمار «ستاد» از حساب‌های مسدودی

  دنیای‌اقتصاد: اقدامات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سوی رئیس ستاد تشریح شد. گزارش ارائه شده از سوی علی مویدی خرم‌آبادی حامل چند خبر مهم بود. نخست اینکه ۶ میلیون حساب که مظنون به پولشویی و قاچاق بودند مورد پالایش و بررسی قرار گرفتند و تعداد زیادی از این حساب‌ها مسدود شده است. دوم اینکه حجم قاچاق سوخت در سال ۹۷ به حدود ۸ میلیون لیتر در روز رسید.
 • بیت‌کوین هر ساعت به اندازه یک نیروگاه برق مصرف می‌کند

  دنیای اقتصاد: سخنگوی صنعت برق ضمن تشریح آخرین اقدام وزارت نیرو برای مقابله با خروج غیرقانونی ارز مجازی و بیت‌کوین‌ها گفت: برآوردها حاکی است که استخراج ارز دیجیتال ۵۰۰ مگاوات در ساعت برق مصرف می‌کند که معادل یک نیروگاه بزرگ است.
 • لزوم کاهش بهای بلیت کیش برای رونق منطقه

  گروه بنگاه‌ها: اصناف کیش در مراسم بزرگداشتی که با حضور مقامات محلی و رئیس منطقه آزاد کیش برگزار شد، خواستار کاهش بهای بلیت در آستانه جشنواره تابستانی این جزیره شدند. به گزارش «دنیای‌اقتصاد» در مراسم بزرگداشت اصناف کیش که سه‌شنبه شب گذشته در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، فرمانده نیروی انتظامی کیش، امام جمعه اهل تسنن منطقه، اتحادیه بازاریان، هتلداران و املاک کیش و جوامع صنفی جزیره حضور داشتند.
 • بهره‌برداری از اولین نیروگاه ۲۵ مگاواتی قابل‌حمل

  گروه بنگاه‌ها: مدیر پروژه واحدهای سیار شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی اعلام کرد: امسال ۱۰۲ مگاوات برق به پاکستان و افغانستان از نیروگاه‌های برق حرارتی سیستان و بلوچستان صادر شده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر