آرشیو روزنامه شماره ۴۶۱۵ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۶۱۵

 • هشت پیشنهاد برای صادرات در شرایط تحریم‌ صنایع معدنی

  ایسنا: به دنبال تحریم‌های آمریکا بر ضد صنایع فلزی ایران، رئیس خانه معدن ایران هشت راهکار برای کمک به امر صادرات در مواجهه با این تحریم‌ها ارائه کرده است. اواسط اردیبهشت‌ماه امسال، رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد بخش آهن، فولاد، مس و آلومینیوم ایران تحریم می‌شود. این تحریم‌ها شامل صادرات آهن، آلومینیوم، فولاد و مس می‌شود.
 • تفویض مشروط برخی اختیارات به انجمن سیمان

  شاتا: وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار انجمن تولیدکنندگان سیمان گفت: به منظور تسهیل هر چه بیشتر در محیط کسب‌و‌کار صنعت سیمان، آماده تفویض برخی اختیارات به انجمن تولیدکنندگان این صنعت البته با قبول مسوولیت و پاسخگویی هستم. رضا رحمانی، در دیدار انجمن تولیدکنندگان سیمان با وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تشکر از عملکرد و اقدامات انجمن تولیدکنندگان سیمان تصریح کرد، برخی اختیارات را می‌توان به انجمن‌های صنفی از جمله انجمن تولیدکنندگان سیمان واگذار کرد و البته آنان نیز باید پاسخگو باشد.
 • اعمال افزایش تعرفه‌های برق پرمصرف‌ها

  دنیای اقتصاد: تعرفه‌های جدید برق پس از اصلاحات صورت گرفته از روز گذشته اعمال و تعرفه برق مشترکان پرمصرف ۲۳ درصد افزایش خواهد یافت.
 • انتصاب جدید در وزارت «صمت»

  شاتا: رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی محمدحسین چراغی را به سمت مدیر کل امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.
 • بهره‌برداری از پروژه‌های احداث پست و خط انتقال

  گروه بنگاه‌ها: همزمان با حضور رئیس‌جمهور در شهرستان پلدشت آذربایجان غربی، بهره‌برداری از پروژه‌های احداث پست فوق توزیع ۲۰ هزار و ۱۳۲ کیلوولت «کرم‌آباد»، توسعه پست فوق توزیع شیبلو و خط انتقال دو مداره ۱۳۲ کیلوولت جهت تامین برق ایستگاه‌های پمپاژ سد کرم‌آباد شرکت پارس ساختار آغاز شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر