آرشیو روزنامه شماره ۴۲۹۵ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۲۹۵

 • نسخه مالی برای حمایت از تولید

  دنیای اقتصاد: سال جاری در حالی سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری شده که دستیابی به کالای صادرات‌محور یکی از الزامات تحقق این شعار محسوب می‌شود؛ الزامی که به نوسازی صنایع داخلی گره خورده است. در این راستا نیز سال گذشته و در قالب طرح رونق تولید، نوسازی صنایع نیز در دستور کار قرار گرفت که قرار است در سال جاری نیز تداوم یابد.
 • متهم تنش آبی در ایران

  بهاره چراغی
  دنیای اقتصاد: ماجرا مربوط به امروز و دیروز نیست؛ وخامت ذخایر «آب» ایران چند سالی است که ردپای خود را بر صحنه این سرزمین به جا گذاشته و زنگ هشدار کم‌آبی و خشکسالی در بسیاری از استان‌های کشور را به صدا درآورده است. نگرانی درباره بحران آب در حالی است که به باور تحلیلگران اقتصادی یکی از ابرچالش‌هایی به‌شمار می‌رود که در کمین اقتصاد ایران نشسته است.
 • سه برنامه‌ برای حمایت از صنایع کوچک

  ایسنا: مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران معتقد است حمایت از کالای ایرانی موجب رشد کلی اقتصاد، افزایش تولید، بهبود وضعیت معیشت و اشتغال جوانان می‌شود. صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره نام‌گذاری سال ۱۳۹۷ به نام «حمایت از کالای ایرانی» اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی رشد اقتصادی را در پی خواهد داشت و موجب افزایش تولید داخلی می‌شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر