آرشیو روزنامه شماره ۴۲۲۴ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۲۲۴

  • راهبرد مالی برای فولاد ایران

    دنیای اقتصاد: در آستانه برگزاری بزرگترین همایش فولادی خاورمیانه، متولیان صنعت فولاد کشور گردهم آمدند و چالش‌ها و مزیت‌های توسعه در این صنعت را بررسی کردند. در سومین نشست کمیته راهبردی هشتمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، فعالان بخش خصوصی در کنار چالش‌های پیش روی صنعت فولاد، از رشد صادرات و دستیابی به هدف‌گذاری صورت گرفته در زمینه تولید فولاد در کشور خبر دادند.
  • بحران آب به روایت آمار

    دنیای اقتصاد: حدود ۱۵ سال است که «بحران آب» برای ایران به یک پارادیم تبدیل شده است؛ به باور تحلیلگران اقتصادی بحران آب یکی از مهم‌ترین بحران‌هایی ا‌ست که در کمین اقتصاد ایران است.
  • مزایای رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران

    گروه بنگاه‌ها: از سال‌ها قبل سازمان مدیریت صنعتی با رتبه‌بندی شرکت‌های بزرگ کشور سعی کرده تا اطلاعات مناسبی از این واحدهای بزرگ تولیدکننده در اختیار مردم و علاقه‌مندان قرار دهد. این رتبه‌بندی سالانه انجام می‌شود. در همین ارتباط، مجید درویش در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» با اشاره به مزایای رتبه‌بندی سالانه ۵۰۰ شرکت برتر ایران، شکل‌گیری رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران و شاخص‌های معرفی شرکت‌های برتر را به تفصیل شرح داده است. این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر