آرشیو روزنامه شماره ۴۱۷۱ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۱۷۱

 • اولتیماتوم به دو صنعت استراتژیک

  دنیای اقتصاد: مراسم روز جهانی استاندارد در حالی برگزار شد که تصمیم‌سازان اقتصادی به تولیدکنندگان فعال در دو صنعت استراتژیک کشور اولتیماتوم دادند.
 • سامانه مدیریت طرح و پروژه رونمایی شد

  دنیای اقتصاد: مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به استقرار ۴۰ هزار واحدصنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور با اشتغالی بالغ بر ۸۰۰ هزارنفر از جلوگیری از رانت‌های اطلاعاتی و امکان دسترسی آزاد اطلاعات با بهره‌مندی از سامانه مکان‌یابی شهرک‌های صنعتی خبرداد و گفت: با اجرای سامانه GIS (مکان‌یابی وضعیت شهرک‌های صنعتی) و سامانه مدیریت طرح و پروژه‌های سازمان تمامی طرح‌ها و پروژه‌ها در داخل شهرک‌های صنعتی به‌صورت شفاف رصد خواهد شد.
 • ساخت مخازن آبرسانی اضطراری در تهران

  دنیای اقتصاد: مدیرعامل آبفای منطقه یک تهران ساخت مخزن آبرسانی اضطراری را یکی از فعالیت‌های این شرکت در چارچوب اقتصاد مقاومتی دانست.
 • فاضلاب تهران تا ۱۴۰۰ تکمیل می‌شود

  گروه بنگاه‌ها: تا سال ۱۴۰۰ سیستم فاضلاب تهران تکمیل شده و از ۸۵۰ میلیون مترمکعب فاضلاب، ۱۵۰ میلیون متر مکعب از پساب به فضای سبز، ۴۰۰ میلیون به آبخوان و حدود ۳۰۰ میلیون مترمکعب به کشاورزی اختصاص داده خواهد شد.
 • پتانسیل بخش معدن برای جذب ۳۰ میلیارد دلار فاینانس

  دنیای اقتصاد: رئیس هیات‌عامل ایمیدرو از آمادگی بخش معدن برای جذب ۳۰ میلیارد دلار فاینانس از کشورهای کره‌جنوبی، اتریش و چین خبر داد.
 • اجرای سه ‌ابرپروژه ملی در حوزه انرژی

  دنیای اقتصاد: دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی از اجرای سه‌ ابرپروژه ملی از سوی این ستاد خبر داد و گفت: «کمک به ایجاد واحدهای زباله‌سوز در شهرهای شمالی»، «حوزه خودروهای الکتریکی» و «ذخیره‌سازی انرژی» عناوین این ابر پروژه‌ها هستند که اقدامات اجرایی لازم برای هریک آغاز شده است.

بیشتر