به گزارش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، نفیسه قربانی، با اشاره به عملکرد صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک طی دوسال اخیر و مقایسه آن با سال‌های گذشته بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۴۷۹۰میلیارد ریال ضمانت نامه در صندوق صادر شده که در مقایسه با سال قبل رشد ۲۰۰درصدی را نشان می‌دهد.

به گفته‌‌ مدیر برنامه‌‌‌ریزی، هوشمند‌سازی اطلاعات و امنیت فضای مجازی، صدور ضمانت‌نامه از لحاظ تعداد در سال ۱۴۰۲ در مقایسه با سال قبل از آن ۳۶۶‌درصد رشد داشته است.

قربانی افزود: از جمله دلایل مهمی که موجب افزایش صدور ضمانت‌‌‌نامه در سال ۱۴۰۲ و همچنین ادامه رشد آن در سال ۱۴۰۳ شده، توجه ویژه به هدف‌‌‌گذاری، برنامه‌‌‌ریزی و پایش مستمر فعالیت است. این مهم با تلاش و همت همکاران و بهره‌‌‌گیری از تمامی پتانسیل‌‌‌ها و ظرفیت‌‌‌های موجود در صندوق صورت گرفته است.

این مقام مسوول بیان کرد: در ادامه این مسیر نیز در سال پیش‌رو مصمم به ایفای مطلوب‌‌‌تر سهم خود در رشد و حمایت از تولید هستیم.

قربانی در پایان گفت: روند صعودی صدور ضمانت‌‌‌نامه صندوق در سال ۱۴۰۳ ادامه دارد، به طوری که در سه‌ماه نخست سال‌جاری، بیش از ۲‌هزار میلیارد ریال ضمانت‌‌‌نامه صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۰۹‌درصد افزایش یافته است.