مدیرعامل شرکت بهمن موتور در یک نشست خبری به تشریح برنامه‌های این شرکت پرداخت  وگفت: این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های خودروسازی خصوصی برتر کشور، با رونمایی از کراس‌اورهای جدید طی ماه‌های گذشته جان تازه‌ای به بازار خودروی ایران بخشیده است.

به گفته محمد ضرابیان، برنامه‌های این شرکت برای گسترش تنوع محصولات خود تمامی‌ نداشته و  قصد دارد طی ۹ ماه آینده چهار محصول جدید شامل یک شاسی‌بلند، یک سدان و یک ون باری را تا پایان امسال و یک شاسی بلند دیگر را در سه ماه نخست سال ۱۴۰۱ رونمایی و روانه بازار کنند.

وی نام سدان سواری جدید این شرکت خودروسازی را «ریسپکت» اعلام کرد و افزود: شرکت بهمن موتور برای سال‌جاری عرضه دو محصول جدید را در برنامه دارد که محصول اول یک ون کارگو است و دومین محصول، یک خودرو در سگمنت سدان سواری خواهد بود.

به گفته وی، سدان جدید بهمن موتور، «ریسپکت» نام دارد که با پیشرانه توربو ۵/ ۱ لیتری و گیربکس ۹ سرعته سی.وی.تی تولید و عرضه می‌شود. این محصول دارای شش ایربگ، سیستم کنترل پایداری، دوربین ۳۶۰ درجه، کروز کنترل، صندلی برقی، گرمکن صندلی، صفحه نمایش لمسی، نورپردازی داخلی و تریم چرمی ‌و ... است.

مدیرعامل بهمن موتور تصریح کرد:  با توجه به اینکه عرضه خودروهای اس.یو.وی در سگمنت‌های بالاتر و متفاوت با محصولات فعلی در برنامه بهمن موتور قرار دارد، خاطرنشان  کرد: دیگنیتی  و فیدلیتی پرستیژ نیز با تمرکز بر سگمنت‌های کنونی به بازار می‌آید و این خودروها با پیشرانه‌های قوی‌تر برای کسب رضایت مشتریانی که خودروهای قوی‌تری می‌خواهند، تولید و عرضه خواهد شد.

ضرابیان با توجه به اینکه دو خودروی مورد اشاره با مشخصات فنی و امکانات رفاهی ارتقا یافته به بازار عرضه می‌شود، افزود: محصول فیدلیتی پرستیژ از منظر تعداد و تنوع آپشن‌ها بهبود پیدا کرده است، به طور مثال به سیستم ترمز اضطرار، هشدار حرکت بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی و هشدار تصادف مجهز خواهد بود.

مدیرعامل بهمن موتور ادامه داد: نیو دیگنیتی نیز با گیربکس جدید و موتور دو لیتری با توان تولید ۲۳۰ اسب بخار، تولید و عرضه می‌شود. که دارای طیف متنوعی از سیستم‌های ایمنی جدید خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه دو محصول مذکور تا پایان سال‌جاری روانه بازار داخلی خواهد شد، خاطرنشان کرد: دیگنیتی و فیدلیتی پرایم فعلی نیز همچنان تولید و عرضه می‌شود.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند