مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن اصفهان به محصولات جدید ذوب‌آهن اصفهان از قبیل ریل مترو، ریل سوزن، میلگرد  TH۳۶ و آرک معدن V۲۱ اشاره کرد و گفت: تولید محصولات جدید با کیفیت یکی از رویکردهای جدید ذوب‌آهن اصفهان برای رفع نیازهای کشور، کسب بازارهای بیشتر و صادرات  است و همواره مورد تاکید مدیرعامل شرکت قرار دارد. دیباجی افزود: میلگرد آلیاژی با کروم بالا و قطر ۳۰ میلی‌متر و ۵۰ میلی‌متر از دیگر محصولات جدید ذوب‌آهن اصفهان است که دارای استانداردهای بین‌المللی و کیفیت بالا است.

مدیر کیفیت فراگیر ذوب‌آهن اصفهان به هدف اصلی این شرکت که تولید محصولات با کیفیت و برخوردار از استانداردهای بین‌المللی است اشاره کرد و گفت: تمام محصولات ذوب‌آهن اصفهان دارای استانداردهای روز جهانی است، داشتن گواهینامه‌های مختلف مانند ISO۴۵۰۰۱، ISO۱۰۰۰۲، ISO۹۰۰۱، ISO۱۰۰۰۴ و ISO۱۴۰۰۱ مبین این امر است که کیفیت یکی از الزامات مهم در تولید محصولات این شرکت است. وی درصد بالای رضایت‌مندی مشتری را بیانگر کیفیت محصولات ذوب‌آهن دانست که در کلاس جهانی است و خاطرنشان کرد: تولید محصولات به نحوی در ذوب‌آهن اصفهان انجام می‌شود که مدیریت کیفیت مدنظر قرار دارد و محصول خروجی از ذوب‌آهن همیشه چندین سطح بالاتر از استانداردها قرار دارد و این مهم باعث محبوبیت محصولات ذوب‌آهن بین مشتریان است.

دیباجی گفت: متخصصان ذوب‌آهن اصفهان به این توانایی دست یافتند که ریل که دارای آلیاژ خاص و یک محصول استراتژیک است را در انواع مختلف آن به‌راحتی تولید کنند و به جرات می‌توان گفت ریل تولیدی ذوب‌آهن در سطح استانداردهای اروپایی است.

وی به تاکید مدیرعامل شرکت بر توسعه محصولات اشاره کرد و یاد آور شد: ورق سازه‌های فولادی در ابعاد و سطوح مختلف، محصول جدید ذوب‌آهن برای رفع نیازهای مشتریان در داخل و خارج کشور است. مدیر کیفیت فراگیر ذوب‌آهن اظهار کرد: ذوب‌آهن اصفهان با توجه به داشتن متخصصان توانمند در بخش کنترل کیفیت می‌تواند محصولاتی تولید کند که دارای استانداردهای بین‌المللی است و همواره بازرسان کیفیت این امر را تایید می‌کنند.  وی افزود: آزمایشگاه ذوب‌آهن اصفهان یکی از نقاط قوت این شرکت در تولید محصولات باکیفیت است، زیرا با داشتن کادری مجرب همواره بر تولید نظارت دارد تا برند ذوب‌آهن را ارتقا دهد و از نظر کیفی بهبود بخشد.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند