مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو با بیان این مطلب گفت: درحال حاضر شرایط تورمی ‌فشار سنگینی را بردوش بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های تولیدکننده کشور به خصوص شرکت‌هایی که در صف اول تحریم‌ها قرار دارند، وارد کرده است.

نیما نوراللهی افزود: ازسوی دیگر تورم موجود در کشور ارزش اموال واحدهای صنعتی و تولیدی را به شدت بالا برده است به‌طوری‌که خرید بیمه‌نامه و تهیه پوشش‌های کامل و با ارزش‌های به روز شده برای بسیاری از این واحدها حق بیمه‌های قابل توجهی را به همراه داشته است. در چنین شرایطی بیشتر این بیمه‌گذاران یا از خرید بیمه‌نامه به طور کامل منصرف می‌شوند یا ترجیح می‌دهند به واسطه قیمت‌های بالا تنها پوشش‌های اولیه را تهیه کنند. مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو اذعان کرد: درهمین راستا شرکت بیمه تجارت‌نو با درنظر گرفتن شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» و با هدف حمایت از بیمه‌گذاران بزرگ اعم از صنایع تولیدی و خدماتی تلاش می‌کند تا خرید پوشش‌های بیمه‌ای مورد نیاز را برای بیمه‌گذاران تسهیل و ممکن سازد. نوراللهی اظهارکرد: درشرایط فعلی، تنها از طریق طراحی محصولات بیمه‌ای مناسب و پوشش ریسک‌های موجود می‌توان از فعالان اقتصادی حمایت کرد که در همین راستا شرکت بیمه تجارت‌نو با پشتوانه بانک تجارت، طرح وام بیمه‌های سازمانی را درجهت حمایت از صنایع تولیدی و خدماتی کشور عملیاتی کرده است.

وی توضیح داد که این طرح با دو رویکرد توسعه مشارکت‌های راهبردی بیمه تجارت‌نو با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و گسترش همکاری موثر بین بانک و بیمه و در راستای افزایش ضریب نفوذ مشتریان به ویژه مشتریان سازمانی طراحی شده است.

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو عنوان کرد: وام‌گیرنده یا بیمه‌گذار با استفاده از مزایای طرح «وام بیمه تجارت» ضمن کسب خدمات بیمه‌ای و تحت پوشش قرار دادن ریسک‌های خود از مزایای پرداخت اقساطی حق بیمه با کمترین هزینه برخوردار خواهد شد. وی گفت: در حقیقت شرکت بیمه تجارت‌نو با ارائه طرح «وام بیمه تجارت»، خرید پوشش‌های بیمه‌ای مورد نیاز صنایع و شرکت‌های بزرگ از قبیل بیمه‌های مهندسی، مسوولیت، آتش‌سوزی صنعتی و انرژی و پرداخت حق بیمه مورد نیاز را برای بیمه‌گذاران - وام گیرندگان تسهیل می‌کند.

نوراللهی تصریح کرد: بنابراین سازمان‌ها و واحدهای تولیدی که حق بیمه‌های بالایی را پرداخت می‌کنند می‌توانند از طریق طرح وام بیمه سازمانی بیمه‌نامه‌های ضروری و کامل مورد نیاز خود را با شرایط پرداخت آسان‌تر و به صورت اقساط با بهره اندک خریداری کنند. در این امکان، معادل میزان حق بیمه به وام‌گیرنده- بیمه‌گذار وام پرداخت شده و ضمن دریافت پوشش بیمه‌ای، اقساط وام دریافتی به تدریج در طول دوره پوشش و با سود اندک بازپرداخت می‌شود.

 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند