پاداش توانیر به ۳۴ درصد از مشترکین برق/ 180 میلیارد تومان پرداخت شد

مصطفی رجبی مشهدی ، سخنگوی صنعت برق گفت: امسال با اجرای پویش با انرژی و ارائه جوایز ارزنده از جمله ٣٠٠ خودرو به مشترکانی که مصارف خود را کاهش دادند نظیر دو سال گذشته پاداش صرفه جویی پرداخت خواهد شد.

خبر مرتبط
جزئیات جدید از شبکه برق پایتخت/برق حوزه‌های کنکور قطع می‌شود؟

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ برق تهران بزرگ از آماده‌باش و حضور میدانی ۲۵۰ نیروی عملیاتی این شرکت در ۲ روز پایانی هفته با هدف اطمینان از تامین برق حوزه‌های امتحانی و آسایش و آرامش خاطر داوطلبان کنکور خبر داد.

وی با بیان این که در طرح امسال مشترکانی که مصرف برق خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داده باشند، مشمول دریافت پاداش صرفه جویی می‌شوند، یادآور شد: بر اساس پایش نهایی صورت گرفته از ۱۵ میلیون قبض برق قرائت شده، ۳۴ درصد از مشترکان (بیش از ۸.۵ میلیون مشترک برق) تاکنون مشمول دریافت پاداش شده اند.

وی با اشاره به این که قرائت قبوض همچنان ادامه دارد، از افزایش مشمولان پاداش صرفه جویی سخن گفت و خاطرنشان ساخت: در این میان قبوض برق ٩٠٠ هزار مشترک که معادل ١١ درصد از مشترکان خانگی می‌شود، کاملا رایگان شده است.

خبر مرتبط
کرایه تاکسی‌های برقی اعلام شد + جزئیات

کرایه تاکسی‌های برقی شهر تهران ۳۰ درصد کمتر از نرخ مصوب در ماده ۱۷ مصوبه شورای اسلامی شهر تهران تعیین و ابلاغ شده است.

سخنگوی صنعت برق همچنین مبلغ پاداش اختصاص یافته به مشترکان را نیز ١٨٠ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: مشترکان می‌توانند با تنظیم دمای کولر روی ۲۴ درجه و یا استفاده از دور کند کولر‌های آبی، ضمن کاهش مصرف برق، مشمول دریافت پاداش صرفه جویی شوند و در عین حال شانس خود را برای شرکت در مسابقه با انرژی و دریافت میلیون‌ها جایزه نقدی و غیرنقدی به طور تصاعدی افزایش دهند.

رجبی مشهدی یادآور شد: در طرح پاداش صرفه جویی، مبلغ پاداش روی قبوض برق اعمال و از هزینه برق مصرفی مشترکان کاسته می‌شود و برخی مشترکان قبضشان رایگان خواهد شد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.