اعتراف ارتش اسرائیل به تلفات جدیدش در غزه

ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن و زخمی شدن شمار دیگری از نظامیان خود در نوار غزه اذعان کرد.

خبر مرتبط
حمله غافلگیرانه نیروهای حماس به نظامیان اسرائیل+جزئیات

شاخه نظامی حماس از واردآوردن ضربه مهلک به نظامیان اسرائیل در شهرک «الشجاعیه» غزه طی کمینی از پیش طراحی‌شده خبر داد.

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند دو نظامی این رژیم دیگر در نبردهای شمال نوار غزه کشته شده و دو نظامی هم به شدت مجروح شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت دو تن از نظامیان خود با نام‌های «یائیر آویتان» از یگان چتربازان گردان ۸۹۰ و «یائیر شموئیل» از گردان زرهی ۷۷ و جراحت شدید دو نظامی دیگر خود در جریان درگیری‌ها در منطقه الشجاعیه در جنوب نوار غزه اذعان کرد.

از سوی دیگر، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به تمرکز درگیری‌ها در جنوب غزه گزارش دادند که از زمان آغاز درگیری‌ها در روز پنجشنبه هفته گذشته در منطقه شجاعیه واقع در جنوب غزه بیش از ۴۰ درگیری میان اشغالگران و گروه‌های مقاومت رخ داده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش رژیم صهیونیستی در اعلام آمار تلفات خود اعتراف کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

این رسانه‌ها پیش تر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارائه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز پیش تر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقام‌های بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات را منتشر نکنند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.