بیانیه نخست شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب/درخواست از نامزدهای انصرافی

شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب طی اطلاعیه‌ای از نامزدهای جبهه انقلاب و هواداران آنها برای پیوستن به سعید جلیلی در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ملت بصیر، آگاه و همیشه در صحنه ایران

با سلام و تحیات؛

همانطور که در بیانیه نخست «شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب» اشاره شد، آقایان دکتر محمد باقر قالیباف و دکتر سعید جلیلی، مصلحت جبهه‌ انقلاب را در ادامه رقابت دیدند و حداکثر تلاش خود را در رقابتی سازنده با معرفی برنامه‌های خود برای انتخاب توسط مردم عزیز به کار گرفتند. از این دو برادر عزیز که از سرمایه‌های جبهه انقلاب هستند و ستادها و هواداران آنها صمیمانه تشکر می‌کنیم.

اکنون که انتخابات به دور دوم رفته است، ضمن تشکر از تلاش همه نامزدهای انتخابات و قدردانی از مشارکت شما ملت عزیز ایران در دور اول انتخابات، تقاضامندیم که با حضور گسترده خود در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، دشمنان ملت ایران را مأیوس کنید.

همچنین از نیروهای انقلابی و آقایان دکتر قالیباف، زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی تقاضا می‌کنیم مطابق دغدغه‌های انقلابی و ملی خود، ستادها و هواداران شان را به حمایت از جناب آقای دکتر جلیلی دعوت کنند تا جبهه انقلاب بتواند برنامه‌های باقی‌مانده خود را اجرایی و مشکلات کشور را در ادامه راه دولت شهید رییسی مرتفع سازد.

با احترام

شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.