شمارش آرا در شعب شهرستانهای استان تهران آغاز شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  بر اساس گفته مسئولان ستاد انتخاباتی شهرستانهای تهران ، در برخی شعب شهرستانهای استان تهران عوامل اجرایی اخذ رای موظف به رای گیری از آن عده ای از شهروندان که قبل از پایان مهلت قانونی داخل مراکز رای گیری هستند، می باشند.

بر اساس اعلام وزارت کشور ، رأی گیری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران امروز جمعه هشتم تیرماه در سراسر ایران اسلامی و ۳۴۴ شعبه اخذ رأی در خارج از کشور برگزار و ساعت ۲۴ فرآیند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت.

روز جمعه در ساعت ۸ صبح با دستور احمد وحیدی وزیر کشور رأی گیری از واجدین شرایط انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستانهای تهران ری اسلامشهر پردیس و شمیرانات ، دماوند فیروز کوه پاکدشت قرچک ورامین و پیشوا شهریار ملارد شهر قدس بهارستان رباط کریم همزمان در سراسر آغاز شد.

پیشتر سید عباس جوهری رئیس ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: در انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه، ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم در سطح استان پیش بینی شده است که از این تعداد ۴۸۲ شعبه به صورت سیار خواهد بود. وی گفت: در صورت عدم کسب اکثریت آرا توسط یک نامزد جمعه ۱۵ تیرماه مرحله دوم انتخابات برگزار می‌شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.