کانادا مانع برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران شد

«علی باقری» در جریان بازدید از ستاد انتخابات خارج از کشور با اشاره به تمهیدات ایجاد شده از سوی وزارت خارجه برای مشارکت شهروندان ایرانی در خارج از کشور در چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تاکنون روند خوبی را در برگزاری انتخابات در خارج از کشور شاهد بوده‌ایم و ان‌شاءالله این روند تا انتها ادامه خواهد داشت.

تلاش وزارت خارجه برای تکمیل جشنواره ملی «انتخابات»

وی با دعوت از ایرانیان خارج از کشور برای مشارکت در انتخابات گفت: ما در دستگاه دیپلماسی کشور تلاش می‌کنیم که نقش خود را در تکمیل این جشنواره ملی «انتخابات» به خوبی ایفا کنیم.

شمارش آراء در هیچ یک از شعب اخذ رای در خارج از کشور شروع نشده است

باقری با بیان اینکه به محض اتمام رای‌گیری در شعب اخذ رای در خارج از کشور، شمارش آراء آغاز می‌شود، در بخشی دیگر از صحبت‌های خود با اشاره به برخی از اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد نتایج آراء انتخابات ریاست در برخی از شعب اخذ رای در تعدادی از کشور‌ها گفت: شمارش آراء در هیچ یک از شعب اخذ رای شروع نشده و فرایند هیچ صندوقی در این زمینه تمام نشده است.

باقری با بیان اینکه در مورد شمارش و نتایج آراء وزارت خارجه و وزارت کشور اطلاع رسانی می‌کنند، در بخشی دیگر از صحبت‌های خود از تلاش دست اندرکاران ستاد انتخابات خارج از کشور تلاش و قدردانی کرد.

وی همچنین با دعوت مجدد از ایرانیان داخل و خارج از کشور جهت مشارکت در انتخابات و تعیین سرنوشت خود یاد شهیدان خدمت سید ابراهیم رئیسی و حسین امیرعبداللهیان را گرامی داشت.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.