پزشکیان: اگر به وصیت امام علی عمل می‌کردیم این بلاها سر جامعه نمی‌آمد+ فیلم

مسعود پزشکیان، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شب سه شنبه در سالن کرمان در جمع مردم کرمان حضور یافت.

خبر مرتبط
۵۴۴ نماینده ادوار مجلس بیانیه دادند/ اعلام حمایت از پزشکیان

۵۴۴ نفر از نمایندگان ادوار مجلس با انتشار یک بیانیه از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کردند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با سلام بر آیت الله هاشمی رفسنجانی، سردارسلیمانی، شهید باهنر و مردم ایران و کرمان، همراه با شما، ایرانی سربلند در منطقه خواهیم ساخت.

وی افزود: باور من وصیت امام علی است و مشکل ما عمل نکردن به وصیت امام علی است که اگر عمل می‌کردیم این بلاها سرجامعه نمی‌آمد.

پزشکیان ادامه داد: چه کسی می‌تواند از حق مظلوم دفاع کند ودر برابر قلدران بایستد، آن کسی که وابسته به قدرت و پول نباشد وپست و مقام آن را فریب ندهد.

وی ادامه داد: آنچه که ما می‌توانیم پیگیری کنیم حق وعدالت است. شما کرمانی‌ها وهمه طوایفی که در اینجا زندگی می‌کنند بزرگان شما برای کشور افتخار آفریدند. هاشمی رفسنجانی کارهای بزرگی برای کشور کرد که باید قدردان آنها بود. ما آمده‌ایم این محرومیت جامعه را از بین ببریم و نگذاریم یک عده خاص هر کاری بخواهند انجام دهند و بگوید مردم اینگونه می‌خواهند.

وی گفت: حاکمان ومسئولان خدمتگذاران مردم هستند ومردم تصمیم می‌گیرند چه کسی باید بیاید و نیاید. مشارکت مردم مشت محکمی به دهان یاوه گویان خارجی است که ایران را در تضاد می‌خواهند.

وی ادامه داد: ما از هیچ کشوری ضعیف‌تر نیستیم، ما باید میدانی برای دختران، زنان و جوانان فراهم کنیم که در جامعه شکوفا شوند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.