پیام تهدیدآمیز حماس به اسرائیل: تاوان وحشی‌گری خود را می‌پردازید

جنبش حماس با تاکید بر لزوم انجام اقدام بین‌المللی برای توقف توحش صهیونیست‌ها در نوار غزه تاکید کرد که اشغالگران تاوان جنایت‌های خود علیه غیرنظامیان فلسطینی را می‌پردازند.

در پی افزایش جنایت‌های وحشیانه‌ای که دیروز ارتش اشغالگر در مناطق مختلف غزه مرتکب شد، جنبش حماس فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دشمن نازی صهیونیستی به حملات وحشیانه علیه غیرنظامیان بی دفاع در نوار غزه ادامه می‌دهد و کشتارهای هولناکی علیه کودکان، زنان و سالخوردگان مرتکب شده است.

خبر مرتبط
اولین واکنش حماس به گزارش جدید سازمان ملل درباره اسرائیل

حماس از گزارش جدید سازمان ملل درباره جنایات اسرائیل در غزه استقبال کرد.

در بیانیه حماس به این منظور آمده است که اشغالگران یک منطقه مسکونی را در اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه و محله التفاح و الزیتون و همچنین چادرهای آوارگان را در منطقه المواصی در غرب خان یونس و رفح هدف قرار دادند که منجر به شهادت ده‌ها غیرنظامی شد.

حماس افزود: این جنایت‌های وحشیانه صهیونیست‌ها در راستای ادامه جنگ نسل کشی است که اشغالگران از بیش از ۸ ماه گذشته و با زیر پا گذاشتن همه قوانین بین‌المللی علیه غیرنظامیان در نوار غزه آغاز کرده‌اند.

خبر مرتبط
حماس تکلیف اسرائیل را روشن کرد؛ هیچ توافقی را بدون توقف جنگ نمی‌پذیریم

یکی از رهبران جنبش حماس در اظهاراتی گفت: مقاومت فلسطین هیچ طرحی که شامل توقف جنگ نباشد را نمی‌پذیرد.

این جنبش فلسطینی تاکید کرد: سلسله جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان، مستلزم اقدامی موثرتر و جدی‌تر از سوی جامعه بین‌المللی و نهادهای آن است تا رژیم جنایتکار صهیونیستی را مجبور به توقف وحشی‌گری خود علیه مردم بی دفاع فلسطین در نوار غزه کند.

حماس بار دیگر تاکید کرد که اشغالگران و رهبران نازی آن تاوان جنایت‌های خود علیه مردم فلسطین را خواهند پرداخت و این جنایت‌ها هیچ تاثیری بر اراده مردم فلسطین ندارد و موجب عقب نشینی آنها از راه مبارزه و مقاومت نخواهد شد. تا زمانی که اشغالگران به طور کامل از سرزمین فلسطین اخراج شوند و دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس تشکیل گردد، مقاومت ملت فلسطین ادامه خواهد داشت.

این بیانیه بعد از آن صادر شد که ارتش رژیم اشغالگر در دو جنایت وحشیانه در محله التفاح و اردوگاه الشاطی غزه دست کم 50 فلسطینی را به شهادت رساند و ده‌ها تن را زخمی کرد.

بعد از ظهر دیروز صهیونیست‌ها محله التفاح و اردوگاه الشاطی در غزه را هدف حملات وحشیانه هوایی و توپخانه‌ای خود قرار دادند که در جریان آن تعداد زیادی از خانه‌ها کاملاً ویران شد و ده‌ها نفر که اغلب آنها زن و کودک بودند به شهادت رسیدند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.