اعتراف گالانت درباره جنگ غزه: بهای سنگینی پرداختیم که بی‌سابقه بود

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب در اظهاراتی اعتراف کرد که نظامیان این رژیم در جنگ غزه ضربات سختی را از گروه‌های مقاومت فلسطینی دریافت کرده‌اند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، افزود: این شکست دردناک مورد بررسی قرار خواهد گرفت و از آن درس می‌گیریم و این دروس و تجربه‌ها بر آینده ما تاثیر می‌گذارد.

وی اضافه کرد: نیروهای ارتش، موساد و سرویس‌های امنیتی اسرائیلی از هشت ماه پیش در هفت جبهه می‌جنگند و چنین جنگی هیچ وقت سابقه نداشته است.

خبر مرتبط
تیر خلاص واشنگتن بر پیکر غزه/ موافقت آمریکا با ارسال بمب و هواپیمای جنگی جدید به اسرائیل

دولت واشنگتن قصد دارد محموله ای متشکل از ۱.۸ هزار بمب ۲۰۰۰ پوندی (۹۰۷ کیلوگرمی) و ۱.۷ هزار بمب ۵۰۰ پوندی (حدود ۲۲۷ کیلوگرم) را به اسرائیل ارسال کند.

 گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی»، جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران وحشیانه این منطقه است.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.