گردان‌های القسام صهیونیست‌ها را تهدید کرد/ «کمین‌ مرگ» منتظرتان است

در پی عملیات ترکیبی گردان‌های شهید عزالدین القسام در رفح و هلاکت هشت نظامی صهیونیست، سخنگوی این گردان‌ها اشغالگران را به عملیات‌های بیشتر تهدید کرد.

طبق گزارش خبرگزاری سما، وی تاکید کرد: این عملیات یک ضربه سنگین به ارتش دشمن بود و عملیات‌های بیشتری برای دشمن داریم.

ابوعبیده افزود: ضربات دردناک ما به دشمن در هر مکانی ادامه خواهد داشت و ارتش رژیم اشغالگر در هر نقطه‌ای از سرزمین ما چیزی جز کمین مرگ نخواهد یافت.

خبر مرتبط
حماس به اسرائیل هشدار داد: تله‌های مرگ پیش روی دشمن است

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس به اسرائیل هشدار داد که منتظر غافلگیری‌های بیشتر باشد.

این اظهارات پس از آن بیان شد که ارتش رژیم صهیونیستی شنبه به هلاکت هشت نظامی خود در عملیات رزمندگان مقاومت در اردوگاه «تل السلطان» در رفح اذعان کرد.

گردان‌های القسام نیز در این باره اعلام کرد که در یک عملیات ترکیبی نظامیان دشمن را در یک کمین گرفتار کرده و نفربر آنها را با بمب منهدم کردند.

خبر مرتبط
پایان عملیات نظامی اسرائیل در رفح/ شکست دوباره تل آویو

بر اساس گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی ارتش این رژیم در حال بررسی پایان عملیات نظامی در رفح تا دو هفته دیگر است و در صورتی که توافق حاصل نشود، تصمیم‌های بعدی را اتخاذ خواهد کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می‌کنند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.