شهادت سه فلسطینی در پی حمله نیروهای اسرائیل به کرانه باختری

نیروهای رژیم صهیونیستی به شهر «قلقیلیه» در شمال کرانه باختری یورش بردند. گردان‌های الاقصی با بمب و گلوله با این نیروها مقابله کردند.

خبر مرتبط
اظهارنظر جدید بایدن درباره آتش‌بس بین حماس و اسرائیل

رئیس‌جمهور آمریکا اظهار داشت که تردید دارد که به زودی آتش‌بسی بین حماس و اسرائیل برقرار شود.

طبق گزارش المیادین، نیروهای رژیم صهیونیستی با گاز اشک آور به جوانان فلسطینی در اطراف بیمارستان دولتی شهر قلقیلیه حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به شهرک «نحالین» در غرب بیت لحم در جنوب کرانه باختری و اردوگاه «العروب» در شمال الخلیل یورش برد.

خبر مرتبط
اخبار ضد و نقیض از شهادت مقام ارشد حزب الله در حمله اسرائیل

در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان که با پهپادهای صهیونیستی صورت گرفته است، یک ساختمان سه طبقه به طور کامل توسط نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در منطقه جناتا در لبنان تخریب شده است که این ساختمان سه طبقه را چندی پیش حزب‌الله اجاره کرده بوده است.

از سوی دیگر گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین شهادت ۲ تن از فرماندهان گردان جنین را طی درگیری با نیروهای رژیم اشغالگر در شهرک «قباطیه» در جنین اعلام کرد.

این گردان‌ها در بیانیه‌ای اعلام کرد: شهدا و مبارزان ما با تمام قدرت تا آخرین قطره خون خود و تا آخرین گلوله با ارتش اشغالگر مقابله می‌کنند.

نیروهای رژیم صهیونیستی پنجشنبه به شهر جنین و اردوگاه آن یورش برده و اقدام به تخریب گسترده خیابان‌های این شهر کردند.

نیروهای مقاومت فلسطین نیز با گلوله و بمب به نیروهای رژیم صهیونیستی حمله کرده و با آنها درگیر شدند. این درگیری‌ها حدود ۱۳ ساعت طول کشید و به شهادت سه تن از جمله ۲ فرمانده مقاومت منجر شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین به منطقه «رأس الجوره» در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری یورش بردند.

از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفت اکتبر ارتش این رژیم عملیات‌ها و یورش‌های خود را به کرانه باختری افزایش داده است که منجر به شهادت ۵۴۴ نفر از جمله ۱۳۳ کودک و زخمی‌شدن بیش از ۵۲۰۰ نفر دیگر در کرانه باختری شده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.