آخرین وضعیت صندوق ضمانت زنان از زبان خزعلی

 انسیه خزعلی در نشست مشاوران امور بانوان دستگاه‌های اجرایی در حوزه سیاست گذاری و قانون گذاری، به ایجاد وحدت رویه در تثبیت پست مشاورین امور بانوان و الزام حضورشان در تمام شوراهای اصلی و بهره برداری و توجه و بکارگیری نظرات آنها در دستورالعمل‌ها، قانون‌ها و آیین نامه‌هایی که وضع می‌شود اشاره کرد.

خبر مرتبط
جایگاه زنان در مناصب دولتی/ از اعظم طالقانی تا انسیه خزعلی

در حالی برای دوره چهاردهم ریاست جمهوری، ۴ زن ثبت نام کردند که همچنان موضوع حضور زنان در کابینه و به ویژه معرفی آنها به عنوان «وزیر» دور از ذهن بوده و با بحث‌های زیادی همراه بوده است.


به گفته وی پیگیری مصوبه دولت جهت اجرایی سازی صندوق ضمانت زنان، اجرای طرح نوهمسران در دو استان و طرح کسب و کار پایدار که در ۳۱ استان، پیگیری اجرایی سازی پنجره واحد خدمات زنان سرپرست خانوار، برگزاری دو جلسه ستاد ملی زن و خانواده از دیگر اقدامات انجام شده توسط معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده است.

 به گزارش روابط عمومی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری؛ خزعلی در ادامه بیان کرد: آخرین دستور رییس جمهور این بود که مصوبات ستادملی زن و خانواده مستقیما و با دستور رییس جمهور امضاء و ابلاغ شود و نیاز به تایید در کمیسیون‌های دولت ندارد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.