موشک‌های حزب‌الله پایگاه نظامی ارتش اسرائیل را به آتش کشید

حزب الله لبنان از انجام حمله موشکی جدید علیه یک پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

پایگاه خبری المیادین بامداد پنجشنبه گزارش داد که حزب الله لبنان بامداد امروز در ادامه حملات خود علیه رژیم صهیونیستی در حمایت از مردم و مقاومت فلسطین در نوار غزه، مقر نظامی ارتش این رژیم در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در غزه و پشتیبانی از مقاومت فلسطین و در پاسخ به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی، مبارزان ما پایگاه الرمثا ارتش رژیم اسرائیل در منطقه اشغالی کفرشوبا به صورت دقیق توسط رزمندگان مقاومت با موشک هدف قرار گرفت.

خبر مرتبط
اسرائیل شوکه شد / تلفات سنگین نظامیان در حمله ترکیبی حزب‌الله

رسانه‌های اسرائیل از زخمی‌شدن ۱۱ صهیونیست در حمله ترکیبی حزب‌الله لبنان به منطقه «حرفیش» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

همچنین، رزمندگان حزب الله در ادامه پاسخ به تجاوزات صهیونیست‌ها به مناطق جنوبی لبنان، شامگاه چهارشنبه با موشک «برکان» شهرک صهیونیست‌نشین «عرب العرامشه» هدف قرار دادند.

این در حالی است که کمی پیش‌تر رسانه صهیونیستی «حدشوت حموت» اعلام کرد که در نتیجه عملیات موشکی و پهپادی حزب‌الله لبنان علیه یک پایگاه نظامی صهیونیستی در منطقه اشغالی «حرفیش» در شمال سرزمین‌های اشغالی، ۲ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند.

این رسانه تصریح کرد که در نتیجه این عملیات، ۲۰ صهیونیست دیگر نیز زخمی شده‌اند که حال ۸ تن از آنان وخیم گزارش شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: محل هدف قرارداده‌شده در «حرفیش» یک پایگاه نظامی برای تجمع و بسیج نیروهای نظامی بوده است. حمله به حرفیش با موشک و پهپاد انجام شده است.

این رسانه‌ها تاکید کردند: حرفیش تخلیه نشده است و طبیعتاً حزب‌الله از این موضوع آگاه است. حزب‌الله حمله‌های پهپادی خود را به پشت «خط تماس» گسترش داده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند: حمله حرفیش دشوارترین حمله در شمال از آغاز جنگ به شمار می‌آید. افزایش تنشی خطرناک در شمال رخ داده، یک پایگاه نظامی هدف قرار گرفته و شمار زیادی تلفات داشته‌ایم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.