رونمایی از حلقه یاران احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز، محمود احمدی نژاد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ در وزارت کشور حضور پیدا کرد و ثبت نام کرد.

محمود احمدی نژاد با همراهی تعدادی از چهره های سیاسی به وزارت کشور آمد تا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد؛ افرادی که در کابینه اول و دوم او در زمان ریاست جمهوری اش مناصب مختلفی داشتند و از همراهان وفادار او به شمار می آیند. بر اساس گزارش اقتصادنیوز، از این رو دور از ذهن نیست که محمود احمدی نژاد این افراد را در فهرست کابینه احتمالی بعدی خود نیز جای دهد.

امروز رئیس جمهور اسبق ایران را در ستاد انتخابات کشور، عبدالرضا شیخ الاسلامی، مجتبی هاشمی ثمره، علی اکبر جوانفکر، احمد علیرضا بیگی و مرتضی تمدن همراهی کرده اند.

نکته جالب توجه تغییر چشم گیر پوشش احمدی نژاد و یارانش است. به گزارش اقتصادنیوز، محمود احمدی نژاد که در سال ۱۳۸۴ با پوشش معروف به کاپشن احمدی نژادی روی کار آمد و این پوشش را به عنوان نماد ساده زیستی و مردمی بودنش معرفی کرد، حالا با گروهی از اعضای کابینه خود به ستاد انتخابات آمده که دیگر خبری از آن پوشش نیست؛ پوششی که در زمان ریاست جمهوری به نمادی از مشی و رویکرد رئیس جمهور وقت تبدیل شده بود اما به نظر می رسد احمدی نژاد، خود نیز به آن سبک پوشش پشت کرده است. 

حال این سوال مطرح است که احمدی نژاد دیگر کاپشن پوشی را نماد ساده زیستی نمی داند یا آنکه اساسا دیگر به دنبال شعار پرطمطراق سالهای ریاست جمهوری‌اش که رد پای آن در اغلب سیاست هایش نیز دیده می شد، نیست؟

photo_2024-06-02_10-16-09

171185752171185698171185699171185699

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.