پیروزی مطلق در رفح نداریم/ سربازان خسته هستند

رسانه‌های صهیونیستی در این باره گزارش دادند: این اعتقاد که «پیروزی مطلق» با متلاشی شدن تیپ‌های جنبش حماس در رفح محقق خواهد شد، درست نیست.

طبق گزارش این رسانه‌ها، رژیم صهیونیستی امروز با هفت جبهه؛ غزه، کرانه باختری، حزب‌الله لبنان، سوریه، عراق، یمن و ایران مواجه است.

این رسانه‌ها نوشتند: هفت جبهه پیش روی ما چالشی است که سال‌های آینده نیز ما را تهدید خواهند کرد و این مساله ما را وادار می‌کند که به جایگاه خود در منطقه و ساختار ارتش اسرائیل نگاه متفاوتی داشته باشیم.

طبق این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی امروز پس از هشت ماه درگیری خشن و طاقت فرسا خسته شده است.

خبر مرتبط
اعتراف مقام ارشد سابق تل آویو به شکست اسرائیل مقابل حماس

وزیر سابق دادگستری رژیم اسرائیل گفت: نظامیان صهیونیست اسیر شده همچنان در غزه هستند و این ادعا که فشار نظامی بر حماس می تواند آنها را بازگرداند، صحیح نیست.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین اعتراف کردند: با کابینه فعلی ما نه تنها شاهد پیروزی نخواهیم بود، بلکه در مسیر تضمینی شکست و نابودی قرار داریم.

پیشتر نیز رسانه‌های عبری‌زبان از خستگی نظامیان ارتش این رژیم از جنگ و کمبود فرمانده در میان آنها به دلیل کشته شدن افسران ارشد در نبرد با رزمندگان مقاومت پرده برداشته بودند.

خبر مرتبط
اعلام جزئیات طرح اسرائیل برای آتش‌بس و تبادل اسرا توسط بایدن

جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا در حساب کاربری خود در ایکس (توییتر سابق) جزئیات طرح ۳ مرحله‌ای رژیم اسرائیل برای آتش‌بس که ادعا می‌کند تحویل حماس شده را منتشر کرد.

حملات رژیم صهیونیستی درحالی وارد دویست و سی و نهمین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود هشت ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.