حمله حزب‌الله لبنان به مرکز تجمع نظامیان اسرائیلی

مقاومت اسلامی لبنان بار دیگر مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد. رسانه جنگ حزب الله در بیانیه‌ای این حمله که منطقه مرزی جنوب لبنان را هدف قرار داده بود، تایید کرد. براساس این بیانیه، رزمندگان حزب‌الله پس از رصد دقیق تحرکات نظامیان اشغالگر در منطقه مرزی «بیاض بلیدا» در ساعت ۱۱ شب به وقت محلی، آن‌ها را با گلوله‌های توپخانه به طور دقیق هدف قرار دادند.

این مرکز اطلاع‌رسانی به جزییات بیشتر و شمار تلفات احتمالی این حمله هیچ اشاره‌ای نکرده است.حزب الله لبنان امروز سه‌شنبه یک پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را با موشک هدایت شونده هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا، حزب الله لبنان روز سه‌شنبه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه نظامی «رامیا» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین در نزدیکی مرز لبنان را هدف قرار داده و خساراتی به آن وارد کرده است.

این بیانیه افزود: در این عملیات از موشک‌های هدایت‌شونده و راکت استفاده شد و تجهیزات و محل تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

در همین راستا، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای به تاثیرگذاری حملات مداوم رزمندگان مقاومت لبنان به مواضع ارتش و شهرک‌های صهیونیست نشین این رژیم در شمال نوار غزه اذعان و اعلام کرد که از آغاز این حملات، ۹۳۰ منزل و ساختمان صهیونیست‌ها در ۸۶ شهرک صهیونیست نشین آسیب جدی دیده است.

بر اساس این بیانیه، ۱۳۰ خانه از ۱۵۵ خانه شهرک صهیونیست نشین «کیبوتس المناره» بر اثر حملات موشکی حزب الله ویران شده است.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اضافه کرد که ۱۲۴ خانه نیز در شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» از شروع رویارویی با حزب الله آسیب دیده‌اند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز امروز سه‌شنبه گزارش داده‌اند که از ابتدای شروع جنگ علیه نوار غزه تاکنون، حزب الله لبنان بیش از سه هزار موشک به سمت شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین شلیک کرده است.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.