حملات جدید حزب‌الله علیه اسرائیل / مواضع اشغالگران به آتش کشیده شد

مقاومت اسلامی لبنان حملات جدیدی به مواضع نظامیان صهیونیست انجام داد و مواضع اشغالگران را به آتش کشید.

حزب‌الله لبنان در ادامه حملات خود علیه رژیم صهیونیستی یک مقر صهیونیستی دیگر را هدف قرار داد.

خبرگزاری المیادین جمعه شب به نقل از اداره اطلاع رسانی حزب الله لبنان اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی عصر امروز به وقت محلی مقر با چندین پهپاد مقر تازه تأسیس لشکر ۹۱ ارتش اشغالگر در منطقه اشغالی «ایلییت» و محل استقرار نظامیان و افسران این رژیم را در شمال فلسطین اشغالی مورد اصابت دقیق قرار داده است.

خبر مرتبط
نتانیاهو بایستی منتظر اتفاقات غافلگیرکننده مقاومت ما باشد

دبیر کل حزب‌الله لبنان طی مراسمی که به مناسبت گرامیداشت شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی در حسینیه سیدالشهداء در ضاحیه بیروت برگزار شد، به ایراد سخن پرداخت.

پیش از این نیز، حزب‌الله لبنان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مقر گردان موشکی و توپخانه‌ای ارتش اسرائیل و محل استقرار نظامیان این رژیم را در پادگان «یوآو» با پهپاد مورد اصابت دقیق قرار داده است.

با شروع عملیات «طوفان الاقصی» از سوی گروه‌های مقاومت فلسطین، جنبش حزب‌الله لبنان در جهت سرگرم کردن نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در همین ارتباط، رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اذعان کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.