ترامپ صفحه جمع آوری کمک های ارز دیجیتال راه اندازی کرد

ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور سابق آمریکا، «دونالد ترامپ»، اعلام کرده است که از طریق ارزهای دیجیتال کمک‌های مالی می‌پذیرد.

هیل گزارش داد، این اولین باری است که یک نامزد ریاست‌جمهوری در آمریکا جمع‌آوری کمک مالی خود را به ارز دیجیتال نیز مورد پذیرش قرار می‌دهد.

به گفته کمپین انتخاباتی ترامپ، اهداکنندگان مجاز خواهند بود از طریق کمیته‌های جمع آوری کمک‌های مالی مشترک با استفاده از هر ارز دیجیتال پذیرفته شده از طریق Coinbase Commerce به کمپین ترامپ کمک کنند.

خبر مرتبط
وعده‌های جنجالی ترامپ که مردم را جذب می کند!

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور طی سخنرانی در نشست سالانه «انجمن ملی سلاح» در دالاس تگزاس وعده داد که اگر رئیس‌جمهور شود، مقررات مربوط به حمل سلاح را که توسط دولت «جو بایدن» رئیس‌جمهور کنونی آمریکا وضع شده، لغو خواهد کرد.

همچنین گفته شده است که محدودیت‌های استاندارد مشارکت و الزامات افشای کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) همچنان برای این کمک‌ها اعمال می‌شود.

اعلام پذیرش این کمک‌ها پس از آن صورت گرفت که کمپین ترامپ در ماه آوریل بیشتر از کمپین بایدن کمک مالی جمع آوری کرد.

کمپین ترامپ، با افزودن گزینه ارز دیجیتال، پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرده است. این در حالی است که در زمانی که ترامپ در قدرت بود، نسبت به ارزهای دیجیتال تردید داشت.

پیشتر ترامپ در سال ۲۰۱۹ گفته بود که طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری نیست و ارزش آنها بسیار نوسان و روی هواست.

حتی در اوایل سال جاری، ترامپ گفته بود که در صورت انتخاب شدنش اجازه ایجاد ارز دیجیتال توسط بانک مرکزی آمریکا را نخواهد داد و آن را «تهدیدی خطرناک برای آزادی» خوانده بود.

دو روز پیش نیز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در رسانه اجتماعی خود (تروث سوشیال) نوشته بود که کاخ سفید به خاطر پرونده حق السکوت باید از او عذرخواهی کند.

بر اساس اعلام این رسانه، رئیس جمهور سابق آمریکا در این باره نوشت: توافق همگانی درباره این واقعیت وجود دارد که پرونده ساختگی «آلوین براگ» (Alvin Bragg، دادستان منطقه منهتن) علیه من، یک محاکمه ساختگی است که مستقیماً از تالارهای داخلی (کاخ سفید) به راه انداخته شده و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

دونالد ترامپ اضافه کرد: بنابراین کاخ سفید و وزارت دادگستری باید فوراً این پرونده را کنار گذاشته و از من و همه سایرین عذرخواهی کنند.

خبر مرتبط
چالش انتخاباتی بایدن برای ترامپ / حالا نوبت تو است، دونالد!

رییس جمهور آمریکا با طرح کردن برگزاری مناظره انتخاباتی، دونالد ترامپ رقیب خود در انتخابات ۲۰۲۴ را به چالش کشید.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۵ نوامبر ۲۰۲۴ آمریکا به جعل سوابق تجاری مربوط به پرداختی در سال ۲۰۱۶ به استورمی دنیلز، ستاره سابق فیلم‌های غیراخلاقی متهم شده است.

هفته گذشته نیز جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا و دونالد ترامپ رئیس‌جمهور پیشین این کشور توافق کردند که ۲ مناظره در ماه‌های ژوئن و سپتامبر برگزار کنند.

بر اساس اعلام این رسانه، اولین مناظره در روز ۲۷ ژوئن (پنجشنبه ۷ تیر ماه ۱۴۰۳) به میزبانی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان که زمینه را برای اولین رویارویی ریاست جمهوری طی چند هفته آینده فراهم کرد.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، جو بایدن در این خصوص اعلام کرد: من دعوتی از سوی سی ان ان برای مناظره در ۲۷ ژوئن دریافت کرده و آن را پذیرفتم.

این در حالیست که دونالد ترامپ نیز به «کیتلان کالینز» از مجریان سی‌ان‌ان گفت: پاسخ من مثبت است، من (برگزاری مناظره را) می‌پذیرم.

در شرایطی که حدود ۵ ماه به انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است، پیشتر دونالد ترامپ در پیامی جو بایدن را برای مناظره انتخاباتی دعوت کرده بود.

ترامپ در شبکه اجتماعی تروت سوشال ( Truth Social) نوشته بود: برای صلاح کشورمان مهم است که من و جو بایدن در مورد موضوعاتی که برای آمریکا و مردم آمریکا حیاتی‌اند، بحث کنیم. من او را به مناظره در هر زمان و هر مکانی دعوت می‌کنم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.