جنایت اسرائیل در مرکز نوار غزه/ بمباران یک آپارتمان در اردوگاه النصیرات

 در این حمله یک آپارتمان در اردوگاه النصیرات در مرکز غزه هدف قرار گرفت. در گزارش اولیه از این جنایت اعلام شده بود که ۱۷ غیرنظامی از جمله چند زن و کودک شهید شدند.

همچنین در حملات دیروز ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه ۶۴ فلسطینی به شهادت رسیدند و صدها نفر دیگر نیز زخمی شدند.  به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز دیروز در جدیدترین آمار خود از افزایش شهدای فلسطینی به ۳۵ هزار و ۳۸۶ نفر خبر داد. این وزارتخانه در نوار غزه روز شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر جنایات رژیم صهیونستی، ۸۳ فلسطینی شهید و ۱۰۵ نفر دیگر مجروح شدند.

این بیانیه افزود: با احتساب این شهدا و زخمی ها، شمار شهدای فلسطین در نوار غزه از ابتدای حمله رژیم اسرائیل علیه ساکنان این منطقه، به ۳۵ هزار و ۳۸۶ نفر و شمار مجروحان به ۷۹ هزار و ۳۶۶ نفر رسید. منابع خبری روز شنبه نیز گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی از شب گذشته به حملات خود به مناطق مختلف شمال، مرکز و جنوب نوار غزه ادامه می دهد و در پاسخ، رزمندگان مقاومت فلسطین در حال نبرد با نظامیان این رژیم در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و شهر رفح در جنوب این منطقه هستند و تلفات و خسارت‌هایی به آنها وارد کرده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.