بالگرد صهیونیست ها به ماهی گیران غزه هم رحم نکرد

 حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه ادامه دارد.

منابع فلسطینی ویدئویی از حمله بالگرد رژیم صهیونیستی به ماهیگیران فلسطینی در دریای شهر غزه منتشر کردند.

ساعتی قبل وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تا این لحظه، ۳۵ هزار و ۳۰۳ نفر به شهادت رسیده‌اند.

خبر مرتبط
اسکله جدید آمریکایی در غزه کارخود را آغاز کرد/ کامیون های کمک در راهند

سنتکام اعلام کرد: کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه از اسکله موقت جدید که با بودجه ایالات متحده در سواحل غزه ساخته شده است، حرکت به سمت غزه را آغاز کرده‌اند.

همچنین این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که شمار کلی زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از آغاز جنگ در این باریکه به ۷۹ هزار و ۲۶۱ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی ۴جنایت و کشتار را در نوار غزه مرتکب شده است.

خبر مرتبط
شهادت ساکنان غزه در جبالیا / صهیونیست ها شمال غزه را هدف قرار دادند

حملات سنگین هوایی و توپخانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه به ویژه اردوگاه جبالیا در شمال این باریکه، سبب شهادت و زخمی شدن شماری دیگر از ساکنان غزه شده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد که حملات ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، شهادت ۳۱ و زخمی‌شدن ۵۶ نفر را در پی داشته است.

وزارت بهداشت غزه تاکید کرد که برخی از شهدا و قربانیان همچنان زیر آوار و در خیابان‌ها بوده و اشغالگران از امدادرسانی به آن‌ها ممانعت می‌کنند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.