حزب الله پایگاه های صهیونیست ها را در هم کوبید

مقاومت لبنان اعلام کرد: مبارزان مقاومت در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت جسور و پاسخ به جنایت‌های دشمن صهیونیستی در اطراف شهرک قانا امروز (جمعه) حمله هوایی را با چندین پهپاد به مقر فرماندهی گردان توپخانه ۴۱۱ در جعتون انجام داده و چادرهای استقرار افسران و سربازان دشمن صهیونیستی را هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از آنها شد.

پیش از این کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد: حزب‌الله لبنان چندین پهپاد را به سمت منطقه نهاریا در الجلیل الاعلی در شمال اراضی اشغالی شلیک کرد.

منابع نیز اعلام کردند چندین موشک از جنوب لبنان به سمت پایگاه‌های صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله به تجهیزات جاسوسی صهیونیست‌ها

حزب‌الله لبنان امروز (دوشنبه) از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی و نظامیان این رژیم در ۲ پایگاه خبر داد.

مقاومت لبنان پنجشنبه نیز اعلام کرد با حملات پهپادی تاسیسات صنعتی وابسته به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در کریات شمونا را هدف قرار داده است.

مقاومت لبنان اعلام کرد با حملات پهپادی شرکت صنایع نظامی البیت و کارخانه دیوید کوهن که متخصص تولید سامانه‌های سایبری برای ارتش رژیم صهیونیستی است را در تل حی در شمال کریات شمونا هدف قرار داد.

حزب‌الله لبنان همچنین تجهیزات جاسوسی در تله الطیحات و تجمع سربازان صهیونیستی در اطراف پایگاه جل العلام را با موشک‌های برکان و توپخانه هدف قرار داد.

خبر مرتبط
فوری؛ «گنبد آهنین» اسرائیل از کار افتاد / حزب الله بیانیه داد

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد رزمندگانش پایگاه نظامی «بیت هلل» و سکوهای سامانه گنبد آهنین ارتش اشغالگر را به طور مستقیم هدف قرار دادند و آن را به طور کامل از کار انداختند.

حزب‌الله لبنان همچنین پایگاه السماقه در کفرشوبا و پایگاه المرج و تجهیزات جاسوسی در پایگاه جل الدیر و پایگاه عداثر را هدف قرار داد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند روز پنجشنبه حزب‌الله لبنان ۲۰۰ موشک به شمال اراضی اشغالی شلیک کرد که از آغاز تبادل آتش میان دو طرف یک رقم بی‌سابقه بوده است.

حزب‌الله لبنان همچنین صحنه‌هایی را از عملیات هدف قرار دادن پایگاه متولا در شمال اراضی اشغالی با پهپاد هجومی مسلح به موشک‌های S۵ منتشر کرد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.