تصادف در قم رکود زد/ 3 کشته در یک روز!

پلیس راهنمایی و رانندگی قم شامگاه جمعه اعلام کرد: در یکی از سوانح، بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۳۰ آزاد راه حرم تا حرم، سه نفر مصدوم شدند و یک نفر هم جان خود را از دست داد.

تصادف در جاده جنت آباد با یک کشته و هشت مصدوم

همچنین بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با زانتیا در محور جنت آباد، خودروی پراید دچار آتش سوزی شد و یکی از سرنشینان آن جان باخت.

خبر مرتبط
حواث تصادف؛ برخورد مرگ بار کامیون و پژو ۴ قربانی گرفت

در یک تصادف مرگبار در خوزستان سه نفر از جان باختگان این حادثه که در خودروها محبوس شده بودند رهاسازی و برای ادامه روند قانونی تحویل عوامل انتظامی‌ شدند.

هشت مصدوم این حادثه نیز به وسیله سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان مجتمع خیرین سلامت منتقل شدند.

کارشناسان پلیس راه استان قم، علت حادثه را انحراف به چپ راننده پراید اعلام کردند.

خبر مرتبط
تصادف مرگبار نیسان و پژو+تعداد کشته‌ها و مصدومان

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی پارس‌آباد خبر داد که در سانحه رانندگی شهرستان پارس‌آباد ۴ نفر جان باختن و یک نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

تصادف منجر به مرگ محور قم - گرمسار

همچنین در محور قم به گرمسار واژگونی و خروج از جاده یکدستگاه سواری پژو، به علت عدم توجه به جلو ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه به وقوع پیوست.

متاسفانه در این حادثه یک نفر سرنشین سواری پژو در صحنه جان سپرد و سه نفر از مصدومان هم توسط تیم امداد و نجات هلال احمر از خودرو خارج و توسط تیم درمان به بیمارستان منتقل شدند.

پلیس راه استان قم در همین خصوص تاکید کرد که با توجه به اینکه هموطنان زیادی در حین سپری کردن سفر خود در جاده‌ها در حال رفت یا بازگشت هستند، لذت حتما دچار خستگی ناشی از سفر می‌شوند بنابراین لازم است در مسیر خود استراحت لازم را داشته باشند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.