سیل چقدر به راه‌های سیستان و بلوچستان خسارت زد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، داریوش امانی امشب پنجشنبه در بازدید میدانی از وضعیت راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان افزود: حدود ۲۵ راه اصلی و فرعی در جنوب این استان بسته شده است و راه‌های حدود ۲۵۰ روستا نیز با تلاش راهداران در حال بازگشایی است.

خبر مرتبط
آخرین خبر از بازگشایی محورهای ارتباطی سیستان و بلوچستان

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از بازگشایی راه‌های اصلی جنوب استان سیستان و بلوچستان و محورهای منتهی به چابهار در حداکثر ۴۸ ساعت آینده خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: ۵۰ اکیپ فعال و سیار راهدار به همراه ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات مشغول فعالیت و تلاش برای بازگشایی راه‌ها هستند، برخی از این ماشین آلات از روستاهای معین هرمزگان، کرمان و جنوب کرمان عازم استان سیستان و بلوچستان شده و مشغول فعالیت هستند.

امانی ادامه داد: تا ۱۰ روز آینده تمام راه‌های مسدود، باز خواهند شد اما اولویت، بازگشایی راه‌های اصلی شهرستان چابهار به دیگر نقاط است که می‌کوشیم ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده بازگشایی شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل همچنین از همکاران راهدار برای بازگشایی راه‌ها و انجام عملیات امداد و نجات برای ۲ ناوگان اتوبوس حمل‌ونقل عمومی از سیلاب قدردانی کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.