فوری / حزب‌الله لبنان ۲ مرکز نظامی اسرائیل را به آتش کشید

حمله‌های حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی همچنان ادامه دارد.

النشره گزارش داد، بر این اساس حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۲ موضع نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای تاکید کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۴۰ عصر امروز چهارشنبه هفدهم آوریل ۲۰۲۴ پادگان زبدین واقع در مزارع اشغالی شبعا را با موشک‌های فلق هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
دست «بی‌بی» رو شد / نتانیاهو به دنبال چیست؟

وزیر امور خارجه ترکیه گفت نخست‌وزیر اسرائیل برای اینکه در قدرت باقی بماند، در تلاش است منطقه را به جنگ بکشاند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۵۰ عصر امروز چهارشنبه هفدهم آوریل ۲۰۲۴ تجهیزات جاسوسی موجود در موضع الرمثا واقع در تپه‌های اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف قرار گرفتند و آن را به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در حمله پهپادی حزب‌الله به عرب العرامشه ۱۴ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند که حال ۶ نفر از آنان وخیم گزارش شده است.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حمله‌های خود به جنوب لبنان ادامه می‌دهد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروی هوایی ارتش این رژیم در واکنش به حمله حزب‌الله لبنان به عرب العرامشه منطقه البقاع لبنان را هدف قرار داده است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۳ نوبت منطقه «سهل ایعات» در البقاع واقع در شرق لبنان را هدف قرار داده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.