اسرائیل به وحشت افتاد/ درخواست از ۳۲ کشور درباره ایران

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی با هراس از قدرت برنامه موشکی و پهپادی ایران در نامه‌ای به ۳۲ کشور خواستار تحریم‌ برنامه موشکی ایران و قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی این کشورها شد.

درخواست کاتس در پی عملیات «وعده صادق» ایران علیه اراضی اشغالی در پاسخ به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی انجام شد.

ایران، شامگاه شنبه، این عملیات را علیه رژیم صهیونیستی و در پاسخ به اقدام متجاوزانه آن علیه ساختمان کنسولگری ایران در دمشق اجرا کرده و این حمله را حق مشروع خود برای پاسخ به اقدامات متجاوزانه علیه منافع خود و در چارچوب منشور ۵۱ سازمان ملل دانسته است.

خبر مرتبط
واکنش مقام بلندپایه ارتش به تهدیدات اسرائیل/ برای پاسخ به هر تهدیدی آماده هستیم

سرتیپ حیدری با بیان اینکه فرهنگ خودکفایی در نیروهای مسلح نهادینه شده است، گفت: نیروهای مسلح کشورمان بر خودکفایی و با نگاه به توانایی داخل تاکید دارد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، قبل از ساعت ۳ بامداد یکشنبه، سیل پهپادهای شاهد ۱۳۶ و موشک‌های بالستیک ایران را به آسمان سرزمین‌های اشغالی شلیک کرد که گنبد آهنین را درگیر کردند. بسیاری از موشک‌ها از این سپر دفاعی عبور کرده و به اهداف مورد نظر برخورد کردند. هدف موشک‌های سپاه، پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در نقب در جنوب سرزمین‌های اشغالی بود.

او در پیام خود در شبکه ایکست مدعی شد که در حال «رهبری حمله‌ای سیاسی» علیه ایران است.

خبر مرتبط
درخواست انگلیس از اسرائیل/ در قبال حمله ایران خویشتن‌داری کن

«ریشی سوناک» نخست‌وزیر انگلیس در میان تلاش‌های جهانی برای جلوگیری از گسترش تنش‌ها در منطقه در پی حمله تلافی‌جویانه ایران به نقاطی در اراضی اشغالی، خواستار خویشتن‌داری رژیم صهیونیستی در مقابل ایران شد.

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شد که تحریم برنامه موشکی ایران و تلاش برای تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران به «محدودکردن و تضعیف ایران» کمک می‌کند و ایران باید «پیش از آن که کار از کار بگذرد، متوقف شود.»

خبر مرتبط
شعارهای نوشته‌شده روی موشک های سپاه قبل از حمله به اسرائیل + عکس

تصاویری از شعارهای نوشته‌شده روی موشک‌های ایران قبل از شلیک به سوی تل‌آویو منتشر شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.