حمله هوایی اسرائیل به یک مسجد در غزه/ جست‌وجوی پیکر شهدا ادامه دارد

هواپیماهای رژیم صهیونیستی مسجد شهدای الفاخوره در اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه را هدف قرار دادند.

تیم‌های دفاع مدنی درحالی در حال خارج کردن پیکر شهدا و مجروحان این حمله از زیر آوارها هستند که بر اساس گزارش‌ها در این حمله یک نفر شهید و ۹ نفر هم زخمی شده‌اند. همچنین جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در محله تل السلطان واقع در غرب رفح در جنوب غزه را هدف قرار دادند که بر اثر آن چهار نفر شهید شدند.

بنا بر این گزارش، خودروهای زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در شرق شهر خان یونس واقع در جنوب غزه نیز اقدام به تیراندازی به سمت فلسطینیان کردند.

در همین پیوند، نظامیان صهیونیستی در کرانه باختری هم به مناطقی در این منطقه یورش برده و با فلسطینیان درگیر شده‌اند. بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست به شرق شهر جنین یورش بردند و در پی آن آژیر هشدار در این شهر به صدا درآمده است.

نظامیان صهیونیست همچنین در یورش به شهرک حبله در جنوب شهر قلقیلیه اقدام به بازداشت شماری از فلسطینیان کردند. همزمان با جنگ مستمر در غزه، با تشدید عملیات ارتش رژیم صهیونیستی، شهرک نشینان این رژیم نیز حملات خود در کرانه باختری را افزایش دادند که بر اساس داده‌های وزارت بهداشت در غزه، تا شامگاه جمعه در کرانه باختری ۴۶۳ فلسطینی شهید و حدود ۴ هزار و ۷۵۰ نفر زخمی شده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.