انتقاد عضو کابینه جنگ اسرائیل از عملکرد ضعیف ارتش رژیم صهیونیستی

 گادی آیزنکوت عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی به شدت از عملکرد ضعیف ارتش صهیونیستی در غزه انتقاد کرد.

 

عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از عملکرد ارتش این رژیم در غزه، تاکید کرد: ارتش ۶ ماه است که در غزه مشغول است اما نتوانسته ۱۳۳ اسیر اسرائیلی را در این باریکه آزاد کند.

خبر مرتبط
کابینه جنگ اسرائیل تشکیل جلسه داد

پس از بی‌نتیجه ماندن جلسه کابینه جنگ اسرائیل درباره نحوه پاسخگویی به اقدام تنبیهی ایران، این کابینه نیز هم‌اکنون در حال برگزاری جلسه دوم درباره حمله ایران است.

وی با انتقاد شدید از نتانیاهو افزود: هرآنکه به دنبال پیروزی مطلق در این منطقه است در توهم به سر می برد. ارتش نهایت توان خود را در غزه ظرف شش ماه به کار بسته است اما نتوانسته است به اسیران برسد.

گادی آیزنکوت بیان کرد: ضعیف‌ترین دشمن ما در خاورمیانه سخت‌ترین ضربات را به ما وارد کرده و لازم است تا استراتژی خود را تغییر دهیم.

عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت: نتایج جنگ کنونی پس از سالهای متمادی مشخص خواهد شد.

این در حالی است که ساعاتی قبل رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید از نتانیاهو، تاکید کرد: تمام آنچه از بئیری (در جنوب) تا کریات شمونا (در شمال) شاهد هستیم، ویرانی و خرابی است. تنها چیزی که باقی مانده، خشونت شهرک‌نشینان تندرو تروریستی است که از کنترل خارج شدند و بازدارندگی اسرائیل هم به کلی از بین رفته است. اگر در زمان مناسب اقدام به براندازی دولت نتانیاهو نکنیم، تنها ویرانی و بدبختی برای ما به همراه خواهد داشت و زمان آن رسیده که انتخابات برگزار شود.

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.