لاپید: نتانیاهو و کابینه‌اش تهدیدی برای امنیت اسرائیل هستند

  یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در توییتی نوشت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و کابینه وی به تهدید موجودیتی برای اسرائیل تبدیل شده‌اند. دوستان و دشمنان اسرائیل ضعف کابینه کنونی را می‌بینند. هفته گذشته در واشنگتن بودم و نشست‌هایی با مسؤولان داشتم. آن‌ها از بی‌مسؤولیتی و سوءمدیریت این کابینه شوکه شده‌اند. درحالی که آمریکا به تعهد خود به دفاع از امنیت اسرائیل عمل کرد نتانیاهو این کار را نکرد. تمام چیزی که از امنیت برای ما باقی گذاشته، خرابه‌ها و آوارهایی از بئیری تا کریات شمونا و خشونت غیرقابل کنترل تروریست‌های یهود و فقدان کامل بازدارندگی اسرائیل است.

خبر مرتبط
واکنش کوبنده ایران به هرگونه ماجراجویی جدید اسرائیل

برخی منابع دیپلماتیک ایرانی از پیامهایی خبر دادند که ایران پس از حمله تنبیهی اخیر علیه اسرائیل ، داده است.

وی افزود: باید فورا برای سرنگونی این کابینه‌ای که برای ما تخریب و ویرانی به بار آورده و همچنان به بار خواهد آورد، انتخابات برگزار شود.

از زمان جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا زمان پایان جنگ غزه حملاتش را متوقف نمی‌کند.

به دنبال این درگیری‌ها بیشتر شهرک‌های شمال اراضی اشغالی تخلیه شد و ساکنان تأکید می‌کنند که تا زمان پایان یافتن تهدید حزب‌الله لبنان به این شهرک‌ها بازنمی‌گردند

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.