خبر خوش برای تهرانی ها در این روز

 اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی سه روز آینده آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

برای امروز (۲۰ فروردین) افزایش سرعت وزش باد در سطح استان و گاهی وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی مورد انتظار است. همچنین با گذر متناوب امواج ضعیفی از نواحی شمالی در بعضی ساعات آسمان ابری و در پاره‌ای نقاط از نیمه شمالی استان رگبار پراکنده باران، وزش باد شدید موقتی با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

خبر مرتبط
هواشناسی بارش باران در این دو استان را پیش بینی کرد/ هشدار نارنجی صادر شد

سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی هشدار داد.

از روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) تا روز جمعه (۲۴ فروردین) با فعالیت سامانه بارشی دیگر آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در سطح استان و در مناطق مستعد بارش تگرگ مورد انتظاراست.

از پنجشنبه (۲۳ فروردین) تا شنبه (۲۵ فروردین) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۱ فروردین) کمی ابری و وزش باد، از بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) نیمه ابری و وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.