فرمانده کل ارتش: در صورت توقف جنگ، دولت نتانیاهو سقوط می‌کند

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه همایش اندیشه‌های سپهبد شهید صیادشیرازی در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ادامه حیات دولت راست‌گرا و تند نتانیاهو وابسته به ادامه جنگ است و در صورت توقف جنگ، این دولت سقوط خواهد کرد و بنابراین شیشه عمرش همین است.

موسوی تاکید کرد: در همین راستا نتانیاهو  6 ماه است خودش را با حمایت تمام قد آمریکایی‌ها به آب و آتش زده و البته به هیچ یک از اهدافش نرسید. صهیونیستها میخواستند حماس را نابود کند که الان حماس با تمام قوا و سرحال ایستاده و همچنین میخواستند اسرایشان را پس بگیرند که آن کار را هم نتوانستند و در باتلاق گیر کرده‌اند.

خبر مرتبط
اظهارات مهم سخنگوی سپاه درباره پاسخ ایران به حمله اسرائیل

سردار شریف درباره پاسخ ایران درپی حمله به سفارت کشورمان در دمشق، خاطرنشان کرد: هر گونه رفتاری که موجب تعرض به حریم ایران شود، با پاسخ پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.

فرمانده کل ارتش درخصوص عقب نشینی صهیونیستها از بخش‌های از غزه گفت: اینها تاکتیک‌های عملیاتی است و باید دید برای چه هدفی این کار را کرده‌اند و الان همه که دوباره سراغ بمباران رفته‌اند.

سرلشکر موسوی همچنین با اشاره به سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: به اعتقاد من کتابهای درسی و دوره‌های آموزشی و پرورشی ما خیلی می‌توانند از ظرفیتهای دفاع مقدس و مدافعان حرم و شخصیتهای الگویی مثل شهید صیاد برای پرورش نسل‌های آینده استفاده کنند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.