شورای نگهبان بیانیه‌ صادر کرد

شورای نگهبان با انتشار بیانیه‌ای از عموم مردم بزرگ ایران خواست تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و ابراز امیدواری کرد که به زودی مسلمانان جشن نابودی این رژیم کودک‌کش را در قدس شریف برگزار کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«امسال در شرایطی راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس در کشورهای اسلامی و حتی غیراسلامی برگزار می‌شود که رژیم صهیونیستی جنایت‌ها و شرارت‌های بی‌شمار و بی‌سابقه‌ای در فلسطین و غزه انجام داده و نسل‌کشی به راه انداخته است.

بسیاری از مردم جهان نسبت به ماهیت تجاوزکار و جنایت‌پیشه رژیم صهیونیستی آگاهی یافته‌اند. در ماه‌های گذشته نه تنها مسلمانان جهان بلکه آزادگان سراسر دنیا به اعلام انزجار و تنفر از رژیم کودک‌کشی که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را تحت شدیدترین حملات قرار داده است، پرداختند.

جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که این رژیم بیش از گذشته به نابودی نزدیک شده است. دو شکست بزرگی که این رژیم منحوس در شش ماه گذشته متحمل شده، نشان می‌دهد که این رژیم با بحران‌های بزرگی روبروست؛ بحران‌هایی که مرگ او را ان‌شاالله رقم خواهد زد.

جنایت اخیری هم که این رژیم در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق انجام داد، نشان دیگری از فرورفتن صهیونیست‌ها در باتلاق بحران‌های گوناگون و ناتوانی در مقابله با رزمندگان مقاومت در میدان نبرد است. آن‌ها خیال می‌کنند که با اینگونه اقدامات می‌توانند خود را نجات بدهند، اما به نابودی‌ها آن‌ها سرعت خواهد بخشید.

صهیونیست‌ها همانطور که در روز ۱۵ مهر (۷ اکتبر) از اجرای عملیات طوفان‌الاقصی شگفت‌زده و غافلگیر شدند و شکستِ سنگین غیرقابل ترمیمی دریافت کردند، به حول و قوه الهی سیلی سختی نیز خواهند خورد و نابودی‌شان هم رقم می‌خورد.

بنابراین صهیونیست‌ها باید منتظر ضربات جبهه مقاومت و خروش مردم جهان باشند و امید این است که با عنایت خداوند متعال در آینده نزدیک عموم مردم جهان، نابودی رژیم صهیونیستی را در قدس شریف جشن بگیرند.

در پایان شورای نگهبان از عموم مردم شریف ایران دعوت می‌کند تا در راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه‌تر از سال‌های گذشته حضور یابند و در تهران که همراه با تشییع پیکر سرداران شهید زاهدی و حاج‌رحیمی و یارانشان خواهد بود، اجتماع عظیمی شکل دهند.»

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.