فوری/ روز شنبه در این شهر عزای عمومی اعلام شد+ جزئیات

مهران فاطمی استاندار به همراه سردار حسین زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به دنبال حادثه تروریستی راسک، در منزل شهدای این حادثه حضور یافته و این حادثه را به خانواده این شهدای والامقام تسلیت گفتند.

در این مراسم مهران فاطمی با اشاره به اینکه مردم یزد و ایران قطعا فردا پاسخ محکم و قاطعی به عاملان این حادثه خواهند داد گفت: قطعا علاوه بر مردم، نظام جمهوری اسلامی ایران هم پاسخ پشیمان کننده ای به عاملان این حادثه خواهد داد.

خبر مرتبط
خبر فوری؛ ۱۸ فروردین در این شهر عزای عمومی اعلام شد

شنبه 18 فروردین ‌در استان اصفهان عزای عمومی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حادثه تروریستی راسک، سه نفر از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد به نام‌های « شهید امیرمحسن حسن نژاد»، «شهید حسین سرسنگی» و «شهید حسین انتظاریان» به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به دنبال این حادثه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد ضمن صدور پیامی، شنبه را در استان یزد عزای عمومی اعلام کردند و در پیام مدیران استان نسبت به این حادثه آمده است: استان یزد در ماه شریف رمضان؛ موسم عروج انسان به آسمان ایمان، در سوگ از دست دادن سه تن از فرزندان شجاع، مؤمن و انقلابی خویش نشست؛ عزیزانی که در راه حفظ امنیت ایران اسلامی و دفاع از تمامیت میهن عزیز در استان سیستان و بلوچستان، به دست کوردلان ظلم پیشه مزدور استکبار جهانی و ارتجاع منطقه‌ای، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شهادت؛ مزد سالها مجاهدت شهیدان سرافراز و مظلوم امیرمحسن حسن نژاد، حسین انتظاریان و حسین سرسنگی است که در شب قدر دعای حُسن عاقبت و شهادتشان مستجاب شد و اکنون روح پاکشان بر خوان کرم حضرت سیدالشهدا(ع) متنعم است. هنیئاً لهم.

آنچه مسلم است در این حادثه تروریستی و حمله ناجوانمردانه، جز ترس و بزدلی دشمنان ملت و مزدوران جنایت پیشگان جهانی، چیز دیگری را نمی‌توان یافت که اگر تاب شجاعت برخاسته از ایمان رزمندگان اسلام را داشتند، در میدان نبرد حاضر می‌شدند. بریده باد دستانی که به جسارت به سمت این مرز و بوم و تمامیت امنیتی مسلمین دراز شود.

اینجانبان با تسلیت به محضر قطب عالم امکان؛ حضرت صاحب الزمان(ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، آحاد مردم شریف استان به ویژه دلاوران سپاه الغدیر و خانواده‌های معظم این شهیدان عزیز، از درگاه خداوند متعال برای ایشان صبر جمیل و اجر جزیل و برای جانبازان این واقعه، بهبودی و شفای عاجل را مسألت می‌نماییم.  

همچنین ضمن اعلام شنبه 18 فروردین ماه به عنوان روز عزای عمومی در استان یزد، از آحاد مردم متدین، غیور و ولایی استان یزد دعوت می‌نماییم تا با شرکت در مراسم تشییع ، تدفین و یادبود این شهدینه نوشان صهبای ایثار و نثار، بار دیگر با آرمان والای شهیدان، تجدید میثاق نمایند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.