خالد مشعل: نبرد مذاکره را با صلابت و مانور سیاسی مدیریت می‌کنیم

طبق گزارش شبکه «القدس»، وی درباره حمایت‌های مردمی از ملت فلسطین در نوار غزه و گروه‌های مقاومت اظهار کرد: میلیون‌ها نفر برای فلسطین به خیابان‌ها آمدند و ما می‌خواهیم این روند ادامه یابد و این مستلزم سازماندهی، انگیزه، مدیریت و همچنین نهادینه‌سازی است.

خالد مشعل افزود: ما در مذاکرات بر توقف تجاوز، عقب‌نشینی از غزه، بازگرداندن آوارگان به مکان‌های خود، به‌ویژه در شمال غزه، و ارائه تمام کمک‌های لازم، سرپناه، بازسازی و پایان محاصره اصرار داریم.

خبر مرتبط
دعوای اسرائیل و این کشور بالا گرفت/ اظهارات وزیر خارجه تل‌آویو جنجال به پا کرد

وزارت امور خارجه کلمبیا اظهارات وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی علیه «گوستاوو پترو» رئیس‌جمهوری این کشور را رد کرد.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که به این اهداف نرسیدیم اسیران آنها (رژیم صهیونیستی) را آزاد نخواهیم کرد و مانند تحولات میدانی، نبرد مذاکره را با صلابت و مانور سیاسی خوب مدیریت می‌کنیم.

رئیس جنبش حماس در خارج ادامه داد: چالش‌ها بزرگ است، تهدیدها علیه غزه و مسجد الاقصی ادامه دارد و در پایان ماه رمضان تهدیداتی وجود خواهد داشت و ما با یک نبرد بی‌پایان مواجه هستیم.

خالد مشعل در پایان تاکید کرد: حال مقاومت به‌رغم شدت نبرد خوب است و برادران شما در غزه با دشمن مقابله می‌کنند و عملیات‌ها در قلب قدس و کرانه باختری نیز در حال افزایش است. این یک نبرد تاریخی است، موازنه قوا به نفع ما نیست، اما خدا با ماست و بعد از آن ملت ما و حقیقت و عدالت با ماست.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.