ساره جوانمردی به همراه فرزندش به پاریس می رود

حسین امیری با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی پاراتیراندازی از ۱۶ فروردین در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان، اظهار کرد: اولین اردوی آماده سازی تیم پاراتیراندازی برای شرکت در جام جهانی کره از ۱۶ فروردین در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون‌جانبازان و توانیابان آغاز می شود و تا ۳۰ فروردین ادامه خواهد داشت، سپس تیم دوم اردیبهشت برای شرکت در رقابت های جام جهانی عازم کره می شود.

وی گفت: در حال حاضر ۶ سهمیه (۵ سهمیه در بخش بانوان و یک سهمیه در مردان) کسب شده و جام جهانی کره تنها نوعی تدارکات برای تیم جهت ارزیابی تیراندازان برای شرکت در پارالمپیک پاریس است. بعد از این رقابت ها وضعیت نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس مشخص خواهد شد.

خبر مرتبط
پوشش متفاوت ساره جوانمردی در اختتامیه پارالمپیک/ طوفان توییتری به راه افتاد

کاربران فضای مجازی با انتشار توییت‌هایی نسبت به حضور ساره جوانمردی با پوشش چادر در مراسم اختتامیه پارالمپیک واکنش نشان دادند.

وی درباره وضعیت ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس گفت: مشکل وی بعد از صحبتی که رییس کمیته ملی المپیک با جوانمردی داشت برطرف شد و او قرار است همراه فرزندش در این دو رویداد مهم حضور پیدا کند.

خبر مرتبط
ساره جوانمردی نامزد بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۸ شد

براساس اعلام کمیته بین المللی پارالمپیک، ساره جوانمردی نامزد دریافت عنوان بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۸ شد.

امیری تصریح کرد: در جام جهانی کره تیراندازان از هر لحاظ حتی بعد روانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و برحسب عملکردشان در این تورنمنت، کمیته ملی پارالمپیک تصمیم می‌گیرد که چه تعداد ورزشکار را به پاریس اعزام کند. درست است ۶ سهمیه گرفتیم اما این که چه تعداد تیرانداز به پارالمپیک اعزام می‌شود هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر کمیته دارد.

وی در پایان گفت: این دوره هدف بر این است که با اعزام بهترین نفرات، تعداد مدال های تیراندازی را در پارالمپیک پاریس افزایش دهیم و عملکرد بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.