حمله جنگنده‌های اسرائیل به لبنان/ چند موشک شلیک شد

رژیم صهیونیستی مناطقی در اطراف شهر بعلبک واقع در شمال شرق لبنان را هدف حملات خود قرار داد.

پایگاه خبری النشره لبنان بامداد یکشنبه گزارش داد که رژیم اسرائیل با چندین موشک منطقه «العسیره» در اطراف شهر بعلبک را هدف قرار داد.

پیش از این، خبرنگار النشره در بقاع در ساعات ابتدایی امروز در گزارشی اعلام کرد که «یک پهپاد تجسسی (MK) اسرائیلی در ارتفاع کم بر فراز منطقه بعلبک عملیات شناسایی پروازی انجام داد.»

تاکنون جزئیاتی از میزان خسارت یا تلفات احتمالی منتشر نشده است.

از زمان عملیات طوفان الاقصی توسط حماس علیه رژیم صهیونیستی و آغاز جنگ این رژیم در غزه، مرزهای لبنان و اراضی اشغالی فلسطین صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله و ارتش این رژیم است. حزب‌الله لبنان تأکید دارد که تا زمان پایان یافتن تجاوزها به غزه، حملات خود را به مقرهای رژیم صهیونیستی در مرزها متوقف نمی‌کند.

خبر مرتبط
بیانیه مهم گروه مقاومت اسلامی لبنان / پایگاه جاسوسی اسرائیل بمباران شد

حزب‌الله لبنان از هدف قراردادن پایگاه جاسوسی «الرادار» در مزارع اشغالی شبعا با سلاح مناسب در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

طرف‌های بین‌المللی از جمله فرانسه و آمریکا نسبت به احتمال وقوع جنگ گسترده میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان هشدار می‌دهند و خواهان پایان تنش‌های مرزی میان دو طرف هستند. پیش از این رسانه‌های عبری گزارش دادند ارتش رژیم صهیونیستی قادر به دور کردن حزب‌الله لبنان از مرزها نیست.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.