جنجال از هواداران استقلال شروع شد / بهتر بود داور دیگری جایگزین کاظمی می شد

رضا درویش در خصوص تساوی پرسپولیس و استقلال گفت: بچه ها بازی خیلی خوبی انجام دادند و ثابت کردند شخصیت تیمی خوبی دارند. کمتر در لیگ معتبر دنیا پیدا می کنید که سه بازیکن شاخص دفاعی نباشند اما هیچ تغییری در نوع بازی حاصل نشود.

وی ادامه داد: پرسپولیس شخصیت لازم را دارد و استقلال ۷۰ دقیقه بازی در حال دفاع کردن بود. موقعیت های خوبی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم اما به پرسپولیس تبریک می گویم که خوب بازی کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: این داور در دور رفت و در وار اشتباه کرد و بهتر بود داور دیگری جایگزین کاظمی می شد. ما از اول دور برگشت در هر بازی یک صحنه اشتباه داوری داشتیم. در دو بازی قبل پنالتی های ما گرفته نشد و امیدواریم روزی برسد که سوت ها سهوا به نفع ما بخورد.

خبر مرتبط
دیدار پرسپولیس و استقلال با تساوی بدون گل به پایان رسید

پایان بازی دیدار پرسپولیس و استقلال بدون گل به پایان رسید.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص فحاشی های طرفداران دو تیم گفت: این عمل پسندیده نیست و البته استقلال بود که هوادارانش با پرتاب پرتقال و بطری این جنجال را شروع کردند. ما از هوادارانمان می خواهیم حتی اگر بازیکنان ما کتک خوردند فحاشی نکنند. اگر قرار است فوتبال قشنگی داشته باشیم باید شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

وی در خصوص بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: من هم مثل شما از تلویزیون شنیدم . آنچه که قبلا مصوب شده بود تقریبا کنسل شده است. اگر واقعا این دو تیم قرار است خصوصی شوند بهتر خواهد شد. چون جا برای تبلیغات و مسائل مالی و سایر هزینه ها وجود خواهد داشت. دیگر مثل گذشته متولی چند جا نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه ای هم برگزار شده است یا خیر گفت: قرار است در این خصوص جلسه ای در آینده ای نزیک برگزار شود. قرار نیست همه مدارک در یازده فروردین ارسال شود. بیشتر بحث بدهی ها و ورزشگاه است که باید زودتر تکلیف آن مشخص شود.

وی افزود: در مجموعه آزادی ما نقشی نداریم و مدیریت هم به عهده دیگران است. جلسات مختلفی را با استانداری برگزار کردم تا مشکلات برطرف شود. ما به دنبال این هستیم تا استانداردهای لازم را به دست بیاوریم.

وی در پایان و در خصوص جذب مهاجم جدید گفت: صحبتی نشده است و ما بازیکنان خوبی داریم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.