فوری / بمباران جنوب لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به بخش‌های جنوبی خاک لبنان همچنان ادامه دارد.

الجزیره گزارش داد، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگنده‌های این رژیم یک مجتمع نظامی وابسته به حزب‌الله لبنان را در منطقه «القنطره» و یک موضع دیگر وابسته به حزب‌الله را در منطقه «یاطر» در جنوب لبنان هدف قرار داده‌اند.

خبرگزاری رسمی لبنان نیز از حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «الضهیره» واقع در شهرستان «صور» در جنوب لبنان و هدف قراردادن خانه‌ای مسکونی در این شهرک خبر داد.

خبر مرتبط
سماجت نتانیاهو برای حمله به رفح

نخست‌وزیر اسرائیل با بی‌توجهی به تمامی قوانین و درخواست‌های نهادهای بین‌المللی،حمله زمینی به شهر رفح را اجتناب ناپذیر اعلام کرد.

خبرنگار المنار نیز گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی شهرک «یارین» و اطراف شهرک «الناقوره» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز از بمباران شهرک «عدشیت» در جنوب لبنان از سوی جنگنده‌های ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی خبر داد.

این در حالی است که رسانه‌های لبنانی ظهر امروز از حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به یک دستگاه خودرو در مسیر میان شهر صور و الناقوره خبر دادند. «هادی مصطفی» از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در اردودگاه الرشیدیه شهر صور لبنان، طی حمله پهپادی امروز ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.