مدیرعامل مترو تهران استعفا داد/ چمران علت را فاش کرد

رئیس شورای شهر تهران از استعفای مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه به دلیل انتقاد اعضای شورای شهر تهران به عملکرد وی خبر داد.

در جریان دویست و بیست دو دومین جلسه شورای شهر تهران، هیئت رئیسه شورای شهر تهران به دلیل خرابی‌های مکرر مترو تهران از محسن هرمزی؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مسعود درستی؛ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه و مجید رستمی؛ قائم‌مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به صحن شورا دعوت شد تا در این خصوص توضیح بدهند، اما به دلیل عدم حضور مسعود درستی؛ مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، مجید رستمی؛ قائم‌مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه امروز شورای شهر تهران حضور پیدا کرد.

خبر مرتبط
بازار تهران صاحب شهردار می شود؟ / جزئیات یک طرح جالب از زبان چمران

چمران در خصوص ایمنی بازار تهران، گفت: برای بازار طرح داریم انشالله در شورا مطرح می شود و یک شهردار مشخص برای منطقه بازار زیر نظر شهرداری منطقه ۱۲ ایجاد می شود.

ناصر امانی؛ عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در هنگام حضور مجید رستمی؛ قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پشت تریبون گفت: قاعدتا امروز باید مدیر عامل شرکت مترو در صحن شورا حضور پیدا می‌کرد نه قائم‌مقام او.

مهدی چمران؛ رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به امانی گفت: ظاهرا آقای درستی از صحبت‌های اعضای شورای شهر تهران ناراحت شده و استعفا کرده است.

خبر مرتبط
استعفای مدیرعامل مترو تهران تکذیب شد

محسن هرمزی در پاسخ به سوالی مبنی بر چرایی عدم حضور درستی مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: روز گذشته آقای درستی در محل کار خود حضور داشته است و در این ساعت نیز در مرخصی ساعتی به سر می‌برد و استعفای وی رد می‌شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.