ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ برف و باران در تهران از عصر امروز

رییس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی کشور از آغاز بارش باران در تهران طی عصر امروز و ورود سامانه بارشی جدید به کشور در اوایل هفته آینده خبر داد.

وی ادامه داد: این بارش‌ها امشب ادامه دارد و صبح فرد ضعیف و پراکنده خواهد شد.

وی با بیان این‌که امروز در شمال غرب کشور بارش‌ داریم، افزود:  در استان‌‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، گیلان، قزوین، تهران (به‌ویژه نیمه غربی) برف و باران می‌بارد.

رییس مرکز ملی پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به این‌که همچنین در شرق کشور، نیمه شمالی خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش داریم.

خبر مرتبط
آماده باش در تهران

محمدی از راه‌اندازی پویش نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک خبر داد و گفت: امسال پویشی با عنوان «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» در تهران و ۳۱ استان کشور راه‌اندازی شده و تمامی تدابیر برای ایمنی شهروندان اندیشیده شده است.

ضیائیان بیان کرد: فردا دوشنبه بارش‌ها در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، شمال و شرق خوزستان، بوشهر، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مرکزی، همدان، اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی،‌خراسان شمالی و سواحل دریای خزر بارش داریم.

وی اضافه کرد: روز سه‌شنبه بارش‌ها در استان‌های ساحلی دریای خزر، شمال شرق، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد و کرمان نیز از بارش‌ها بی‌نصیب نخواهند شد.

به گفته وی، روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه پدیده خاصی در کشور نخواهیم داشت.

خبر مرتبط
سیلاب در امارات و عربستان/ پروازها مختل شد

نزدیک به ۵۰ میلی‌متر باران در طول شش ساعت در دبی باریده است و این در حالی است که این کشور به طور متوسط ​​کمتر از ۱۲۰ میلی‌متر بارندگی در سال دارد.

وی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی اوایل هفته آینده خبر داد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.