خودرو سهند s سایپا؛ محصول اقتصادی جدید سایپا را بشناسید/ زمان و شرایط تحویل اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز، سهند نام جدیدترین محصول شرکت خودروسازی سایپاست که عرضه آن اخیرا آغاز شده است، خودرویی که البته چندان جدید محسوب نمی شود و به قول معروف فیس لیفت خودروی ساینا؛ دیگر محصول این خودروساز است.

سهند S مدل ساده سدان فیس لیفت پلتفرم X۲۰۰ سایپا است که صرفاً امکانات استاندارد اولیه در آن دیده می شود. این نسخه فیس لیفت شده ساینا در سال آینده قیمتی فراتر از ۴۲۰ میلیون تومان را خواهد داشت.

خبر مرتبط
این خودروی جذاب با تغییر مدل در راه بازار ایران/ متقاضیان خرید از سامانه یکپارچه بخوانند

کیا K5 و کیا سلتوس با مدل های جدید از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به متقاضیان عرضه می شود.

زیر کاپوت سهند پارس خودرو یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با چهار سیلندر و ۸ سوپاپ را داریم که با نام M۱۵GSI شناخته می شود. این پیشرانه توان تولید نهایت قدرت ۹۰ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۳۷ نیوتن متر را تولید می کند و قدرت از طریق جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های جلو منتقل می شود. در تیپ پایه سهند یا همان سهند S امکاناتی مانند فرمان هیدرولیک، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، سنسور پارک عقب، رینگ فولادی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور پایش فشار باد تایرها، تهویه الکتریکی دستی، تریم داخلی پارچه ای، دو کیسه هوا و… دیده می شود.

اما آخرین وضعیت فروش این محصول را مروری خواهیم داشت.

در اولین طرح فروش خودروی سهند-اس در سال ۱۴۰۲، پیش‌فروش این خودرو ویژه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرایی می‌شود.

 متقاضیان می‌توانند در این طرح که از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۴۰۲٫۱۲٫۱۶ تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد، با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در این مرحله مدل سهند-اس با موعد تحویل مرداد الی اسفندماه سال ۱۴۰۳ با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۲۲۴ میلیون تومان عرضه می‌شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.